Gen Factor to nowatorski preparat, wykorzystywany w medycynie i kosmetologii komórkowej do całościowej odbudowy i regeneracji skóry. Głównym zadaniem Gen Factora 03 jest pobudzanie wzrostu komórek i tkanek. Dzieje się tak dzięki pobudzaniu do tworzenia się DNA. Nasza skóra zaczyna wykształcać nie tylko nowe włókna kolagenowe, ale też całą macierz tkankową, łącznie z gaszeniem wszelkich stanów zapalnych. Gen Factor idealnie sprawdzi się w każdym wypadku, kiedy potrzebna jest szybka odbudowa skóry. Preparat posiada udokumentowane działanie: przeciwstarzeniowe, przeciwtrądzikowe, w przypadku leczenia trudno gojących się ran np. oparzeń czy owrzodzeń, w przypadku blizn potrądzikowych, pooparzeniowych a także ubytków w tkankach czy rozstępów
Gen Factor – ciało

Gen Factor to innowacyjna bioinżynieria tkankowa

Gen Factor to bioaktywny i nowatorski żel, wykorzystywany w medycynie i kosmetologii komórkowej do całościowej odbudowy i regeneracji skóry. Doskonale nadaje się do zabiegów takich jak: likwidacja rozstępów, gojenie ran, likwidacja blizn potrądzikowych. Głównym zadaniem Gen Factora 03 jest pobudzanie wzrostu komórek i tkanek. Dzieje się tak dzięki pobudzaniu do tworzenia się DNA. Nasza skóra zaczyna wykształcać nie tylko nowe włókna kolagenowe, ale też całą macierz tkankową, łącznie z gaszeniem wszelkich stanów zapalnych. Gen Factor idealnie sprawdzi się w każdym wypadku, kiedy potrzebna jest szybka odbudowa skóry. Preparat posiada udokumentowane działanie:

 • przeciwstarzeniowe,
 • przeciwtrądzikowe,
 • w przypadku leczenia trudno gojących się ran np. oparzeń czy owrzodzeń,
 • w przypadku blizn potrądzikowych, pooparzeniowych a także ubytków w tkankach czy rozstępów

Jak powstał Gen Factor?

Twórcami przełomowych receptur metody Gen Factor jest grupa czternastu polskich naukowców pod kierownictwem dr Wojciecha Karwowskiego, który jest specjalistą w dziedzinie bioinżynierii tkankowej i biomedycznej. Wieloletnie badania w laboratoriach inżynierii tkankowej wykazały niezwykle wysoką skuteczność preparatu. W składzie żelu Gen Factor znajdują się izolowane proteiny takie jak: czynniki wzrostu, białka immunomodulacyjne, substancje bakteriostatyczne, jak również enzymy, poliamidy, pochodne kwasów nukleinowych i aminokwasów oraz starannie dobrany, wyjątkowy zestaw witamin i minerałów.
Terapia polega na zastosowaniu preparatu na wcześniej uszkodzoną tkankę lub inicjowanie tego uszkodzenia podczas zabiegu specjalistycznego, rozpoczynając w ten sposób intensywny proces regeneracyjny.

Jakie są efekty zabiegu?

Po pierwsze jest to widoczne od razu zagęszczenie skóry ciała i to aż o ponad 20%!!!. Kolejnym skutkiem zabiegu jest zarówno spłycenie blizn i rozstępów jak również zmniejszenie przebarwień. Jeżeli nasz pacjent miał inwazyjny zabieg z zakresu np. medycyny estetycznej, to zastosowanie Gen Factor będzie zalecane przy regeneracji naskórka. W przypadku stanów zapalnych, egzemy, łuszczycy i zmian trądzikowych pełni rolę łagodzącą. Ma też działanie antyseptyczne, regenerujące oraz przeciwzapalne. Innymi efektami zabiegów przy zastosowaniu terapii Gen Factora są:

 • gojenie ran – normalizacja procesów gojenia głębokich uszkodzeń naskórka,
 • łagodzenie stanów alergicznych,
 • likwidacja blizn potrądzikowych
 • stymulacja układu odpornościowego skóry,
 • stymulowanie ekspresji genów,
 • likwidacja rozstępów.

Dla optymalnych efektów, zalecamy wykonanie serii 3-6 zabiegów z częstotliwością:

 • w przypadku trądziku i chorób skórnych co 7-14 dni,
 • w przypadku terapii przeciwstarzeniowej i redukcji blizn co 21-30 dni.

Przed każdym zabiegiem następuje dokładna konsultacja z naszym Zespołem. Zapoznaj się też z naszymi konkurencyjnymi cenami i sprawdź dostępne terminy zabiegów.

Kosmetologia Gdynia, Medycyna Estetyczna, Makijaż Permanentny, Biostymulatory, XLASE PLUS, FusioMed, Mezoterapia mikroigłowa, Dermapen, Kosmetolog Gdynia

Serdecznie

Zapraszamy

W celu rezerwacji wizyty prosimy o kontakt

Zadzwoń: 533 90 90 55
lub umów wizytę online.

 

Możesz także wypełnić formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą!

Umów wizytę