Laserowe Zamykanie Naczynek - na czym polega zabieg Głowica Nd:YAG emituje światło o długości fali 1064 nm. Światło przenika do miejsc docelowych na odpowiednią głębokość, podczas gdy niski poziom absorpcji poprzez otaczające tkanki gwarantuje ich ochronę, przy wszystkich fototypach skóry. Ta kompaktowa i wysoce zaawansowana technologicznie głowica łączy w sobie możliwość emisji długiego i krótkiego impulsu, do skutecznego przeprowadzania zabiegów zamykania naczyń na nogach, zamykania drobniejszych naczyń na twarzy, usuwanie punktów rubinowych, terapii grzybicy paznokci, usuwania owłosienia metodą włos po włosie, oraz nieablacyjnego resurfacingu skóry. Podczas zabiegu fala laserowa absorbuje tylko miejsce, które poddajemy terapii. Intensywność i czas trwania impulsu są ściśle kontrolowane w celu zapewnienia selektywnej termolizy docelowego miejsca zabiegowego, pozostawiając otaczające tkanki w stanie nienaruszonym.
Resurfacing laserowy CPL plus Nd:YAG

Resurfacing twarzy – co to jest za zabieg?

Resurfacing laserowy twarzy szyji dekoltu pozwala dość szybko i bardzo precyzyjnie pozbyć się zmarszczek, przebarwień, blizn potrądzikowych i widocznie rozszerzonych porów. To przede wszystkim głęboki peeling, który skraca okres rekonwalescencji do totalnego minimum. Resurfacing polega na przegrzaniu termicznym skóry na niewielkich obszarach za pomocą laserów CO2 ze skanerem frakcyjnym lub prądu frakcyjnego RF. To tzw. zabiegi frakcyjne, które znacznie wygładzają cerę dzięki odparowaniu części skóry (ok. 20%).

Resurfacing frakcyjny twarzy to zabiegi minimalnie inwazyjne, zwykle wykonywane bez znieczulenia. Skóra zostaje poddana przegrzaniu, ale sąsiadująca z nią tkanka pozostaje nieuszkodzona. Przyśpiesza efekt kliniczny, a proces leczenia trwa najwyżej kilka dni.

Jak przygotować się do zabiegu?

Do zabiegu resurfacing laserowy twarzy szyji dekoltu należy odpowiednio się przygotować. Na miesiąc przed jego wykonaniem konieczne jest odstawienie preparatów z retinolem, izotretynoiną oraz innymi pochodnymi witaminy A. Trzeba też unikać wykonywania głębokich peelingów czy mikrodermabrazji. Przed planowanym resurfacingiem nie należy się opalać oraz stosować kosmetyków mających w składzie kwasy lub witaminę C. Na tydzień przed zabiegiem powinno się unikać preparatów z dziurawcem i nagietkiem, dotyczy to także ziołowych herbatek.

Wskazania do zabiegu
  • widoczne zmarszczki,
  • zarówno przebarwienia jak i utrata jędrności skóry.
  • ziemisty kolor skóry poszarzałej, z bruzdami i rozszerzonymi porami,
  • blizny po trądziku
Efekty zabiegu resurfacing twarzy szyji dekoltu

Bezpośrednio po zabiegu resurfacing twarzy skóra jest zaczerwieniona i obrzęknięta. Goi się kilka dni, ale pełna regeneracja, a co za tym idzie, ostateczne, widoczne rezultaty, można zobaczyć po 6-8 tygodniach. Skóra zyskuje jednolity koloryt, jest wygładzona, rozjaśniona, bardziej jędrna i napięta.

Połączenie zastosowania tych dwóch technologii z wykorzystaniem głowicy CPL oraz Nd:YAG pozwala na uzyskanie zarówno pełnego długotrwałego efektu jak również zadowolenia pacjenta. To doskonała metoda przede wszystkim dla osób w wieku 35 – 55 lat z objawami starzenia się skóry. Efektem działania technik łączonych jest naturalny i zdrowy wygląd skóry.

Przed każdym zabiegiem resurfacing twarzy następuje dokładna konsultacja z naszym Zespołem. Zapoznaj się też z naszymi konkurencyjnymi cenami i sprawdź dostępne terminy zabiegów.

Kosmetologia Gdynia, Medycyna Estetyczna, Makijaż Permanentny, Biostymulatory, XLASE PLUS, FusioMed, Mezoterapia mikroigłowa, Dermapen, Kosmetolog Gdynia

Serdecznie

Zapraszamy

W celu rezerwacji wizyty prosimy o kontakt

Zadzwoń: 533 90 90 55
lub umów wizytę online.

 

Możesz także wypełnić formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą!

Umów wizytę