W naszym gabinecie możecie skorzystać z peeling medyczny, czyli profesjonalnych zabiegów marki Mediderma. Mediderma, jako jedna z pierwszych firm, wprowadziła na rynek dermokosmetyki z kwasami oraz przełomowymi dla kosmetologii liposomami, które pozwalają składnikom aktywnym docierać do najgłębszych warstw skóry. Jest również liderem zastosowania czynników wzrostu, peptydów mimetycznych i komórek macierzystych. Polecamy zarówno zabiegi bankietowe, regenerujące jak i peelingi chemiczne. Peelingi te z uwagi na swoje intensywne działanie mogą być  wykonywane tylko przez wykwalifikowany personel. Terapia dobierana jest zawsze indywidualnie w zależności od fototypu pacjenta oraz zdiagnozowanych problemów skórnych. Peelingi chemiczne są świetną kuracją przyspieszającą odnowę komórkową warstw skóry w celu redukcji przebarwień oraz wyrównania jej kolorytu . Peelingi stymulują skórę do produkcji kolagenu i elastyny, w efekcie czego następuje wygładzenie skóry, zmniejsza się łojotok, wyrównuje się koloryt, zwiększa napięcie, poprawia owal skóry. Peelingi chemiczne to najpopularniejsze, mało inwazyjne zabiegi, które mogą być stosowane samodzielnie, wspomagająco, lub przygotowująco do innych zabiegów.
Mediderma

Peeling medyczny Mediderma

W naszym gabinecie możecie skorzystać z peeling medyczny, czyli profesjonalnych zabiegów marki Mediderma. Mediderma, jako jedna z pierwszych firm, wprowadziła na rynek dermokosmetyki z kwasami oraz przełomowymi dla kosmetologii liposomami, które pozwalają składnikom aktywnym docierać do najgłębszych warstw skóry. Jest również liderem zastosowania czynników wzrostu, peptydów mimetycznych i komórek macierzystych.

Polecamy zarówno zabiegi bankietowe, regenerujące jak i peeling medyczny. Peelingi te z uwagi na swoje intensywne działanie mogą być  wykonywane tylko przez wykwalifikowany personel. Terapię dobieramy zawsze indywidualnie w zależności od fototypu pacjenta oraz zdiagnozowanych problemów skórnych.

Dzięki pobudzaniu czynników wzrostu przez 4-6 miesięcy podczas stosowania peelingów Mediderma, zauważyć można pogrubienie naskórka, dzięki czemu twarz wygląda znacznie młodziej. Gdy odbudowuje się tkanki starzejącej się skóry, kolagen i elastyna potrzebują 40 dni żeby się namnożyć. Natomiast kiedy zależy nam na stymulacji wzrostu włosów, zabieg można przeprowadzać nawet raz w tygodniu. I w jednym i w drugim przypadku peelingi przynoszą znacznie lepsze rezultaty, kiedy połączy się je z mikronakłuwaniem.

Dobrym przykładem może być peeling medyczny migdałowy, który umożliwia wykonywanie zabiegów przez cały rok, również w okresie letnim bez ryzyka uwrażliwienia skóry na słońce i wystąpienia przebarwień u osób z wysokim fototypem. Posiada silne właściwości bioochronne o szerokim spektrum, zapobiegające fotostarzeniu się skóry. Powoduje, że skóra staje się bardziej odporna i mniej wrażliwa na promienie UV.

Peelingi medyczne są świetną kuracją przyspieszającą odnowę komórkową warstw skóry w celu redukcji przebarwień oraz wyrównania jej kolorytu . Należy pamiętać, że peelingi stymulują skórę do produkcji kolagenu i elastyny, w efekcie czego następuje wygładzenie skóry, zmniejsza się łojotok, wyrównuje się koloryt, zwiększa napięcie, poprawia owal skóry.

Peelingi medyczne to najpopularniejsze, mało inwazyjne zabiegi, które mogą być stosowane samodzielnie, wspomagająco, lub przygotowująco do innych zabiegów.

Przed każdym zabiegiem wykonujemy wywiad i konsultację z Pacjentem. Umów się już dzisiaj.

Wskazania:

  • Fotostarzenie
  • Przebarwienia skóry pozapalne i posłoneczne
  • Rumień
  • Trądzik różowaty
  • Melasma
  • Piegi
  • Cienie pod oczami
  • Wyrównanie kolorytu skóry
  • Odnowienie i odświeżenie skóry
Kosmetologia Gdynia, Medycyna Estetyczna, Makijaż Permanentny, Biostymulatory, XLASE PLUS, FusioMed, Mezoterapia mikroigłowa, Dermapen, Kosmetolog Gdynia

Serdecznie

Zapraszamy

W celu rezerwacji wizyty prosimy o kontakt

Zadzwoń: 533 90 90 55
lub umów wizytę online.

 

Możesz także wypełnić formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą!

Umów wizytę