Podolog to specjalista w dziedzinie medycyny, który zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób stopy i stawu skokowo-goleniowego. W naszym gabinecie oferujemy kompleksowe zabiegi podologiczne: Pedicure podologiczny: (Zabieg składa się z następujących etapów: obcięcie i oszlifowanie paznokci, usunięcie hiperkeratoz takich jak: odciski, modzele, nagniotki, opracowanie zrogowaciałych pięt, oczyszczenie wałów paznokciowych, nałożenie odpowiedniego preparatu, klasyczne malowanie) Pielęgnacja pękających pięt Oczyszczanie paznokci zmienionych chorobowo Leczenie grzybicy paznokci Terapia ortonyksji - Korekcja wrastających paznokci (klamra, kostka Arkady) Podcięcie paznokcia zmienionego chorobowo Pielęgnacja paznokci krogulczych, przyrosłych Rekonstrukcja płytki paznokciowej Leczenie brodawek wirusowych Konsultacje w zakresie pielęgnacji domowej Dobór odpowiednich wkładek ortopedycznych
Zabiegi podologiczne

Czym zajmuje się Podolog?

Podolog to przede wszystkim specjalista w dziedzinie medycyny, który zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób stopy i stawu skokowo-goleniowego. Choć nazwa Podolog może kojarzyć się z zawodem medycznym, należy pamiętać że Podolog nie jest lekarzem. Podolog wykonuje między innymi takie zabiegi jak: pedicure podologiczny, pedicure leczniczy, usuwanie brodawek wirusowych czy rekonstrukcja płytki paznokciowej.

Zawód jaki wykonuje związany jest przede wszystkim z Kosmetologią. Niemniej jednak, Nasi Podolodzy często współpracują z dermatologami, chirurgami a nawet diabetologami.

Głównym zadaniem podologów jest wyeliminowanie wszelkich schorzeń związanych ze stopami. Od ponad 10 lat z powodzeniem realizujemy tą misje. Mamy TYSIĄCE zadowolonych pacjentów, dzięki którym mamy jeszcze więcej energii do pracy.  🙂

Jakie zabiegi podologiczne wykonujemy?

W naszym Gabinecie w Gdyni Podolodzy wykonują następujące zabiegi:

 • Pedicure podologiczny, pedicure leczniczy:
  (Zabieg składa się z następujących etapów: obcięcie i oszlifowanie paznokci, usunięcie hiperkeratoz takich jak: odciski, modzele, nagniotki, opracowanie zrogowaciałych pięt, oczyszczenie wałów paznokciowych, nałożenie odpowiedniego preparatu, klasyczne malowanie)
 • Pielęgnacja pękających pięt
 • Oczyszczanie paznokci zmienionych chorobowo
 • Leczenie grzybicy paznokci
 • Terapia ortonyksji – Korekcja wrastających paznokci np.: klamra, kostka Arkady
 • Podcięcie paznokcia zmienionego chorobowo
 • Pielęgnacja paznokci krogulczych, przyrosłych
 • Rekonstrukcja płytki paznokciowej
 • Leczenie i usuwanie brodawek wirusowych
 • Konsultacje w zakresie pielęgnacji domowej
 • Dobór odpowiednich wkładek ortopedycznych

Do każdego zabiegu podologicznego podchodzimy indywidualnie. Zanim podejmiemy się odpowiedniej terapii uzyskasz w trakcie konsultacji szczegółową isnformację na temat stanu Twoich stóp, naszych zaleceń, ewentualnych przewwskazań a także powiemy Ci jaką pielęgnacje domową możesz zastosować. Wszystko po to aby Twoje stopy były Ci wdzięczne. Bo przeciez to na nich przemierzasz cąły Świat 🙂

Zapraszamy do naszego gabinetu podologicznego na konsultacje i zabiegi. Umów się już dzisiaj. Do zobaczenia, Twoi Podlodzy z Luxis.

Po każdym zabiegiem Podolog przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem dotyczący pielęgnacji stóp oraz pomogą wyeliminować najczęstsze błędy popełniane podczas dbania o stopy.

Zarówno piękne jak i zadbane stopy są marzeniem wielu kobiet. Jednak należy pamiętać, że powinniśmy dbać nie tylko o względy estetyczne naszych stóp. Dbanie o ich zdrowie i leczenie wszelkich zmian występujących w obrębie stóp przede wszystkim przyniesie ulgę i pozwoli powrócić do normalnego trybu życia.

Kosmetologia Gdynia, Medycyna Estetyczna, Makijaż Permanentny, Biostymulatory, XLASE PLUS, FusioMed, Mezoterapia mikroigłowa, Dermapen, Kosmetolog Gdynia

Serdecznie

Zapraszamy

W celu rezerwacji wizyty prosimy o kontakt

Zadzwoń: 533 90 90 55
lub umów wizytę online.

 

Możesz także wypełnić formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą!

Umów wizytę