PROFHILO® to ultranowoczesny instrument na odmładzanie skóry. Składa się ze Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych HA o najwyższym z dostępnych na świecie stężeniu aż 64mg; L-HA, których działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej, regeneracyjnej skóry, oraz H-HA, które są głównym komponentem rusztowania skóry i gęstości ECM matrixu (extracellular matrix). Dzięki tym cząsteczkom uzyskujemy efekt wypełniający i plastyczny efekt modelujący. Bioremodeling PROFHILO® to innowacyjny koncept zabiegów odmładzających, który neutralizuje wiotkość skóry. PROFHILO® to nowa skuteczna metoda odmładzania
Profhilo

Odmładzanie skóry w nowoczesny sposób

PROFHILO® to ultranowoczesny instrument na odmładzanie skóry. Składa się ze Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych HA o najwyższym z dostępnych na świecie stężeniu aż 64mg L-HA, dzięki czemu działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej, regeneracyjnej skóry, oraz H-HA, które są głównym komponentem rusztowania skóry i gęstości ECM matrixu (extracellular matrix). Dzięki tym cząsteczkom uzyskujemy efekt wypełniający i plastyczny efekt modelujący. Bioremodeling PROFHILO® to innowacyjny koncept zabiegów odmładzających, który neutralizuje wiotkość skóry. Należy pamiętać, że PROFHILO® to nowa skuteczna metoda odmładzania.

Jak zachowuje się PROFHILO ® w skórze i jak działa na odmładzanie skóry?

Powolnie i długotrwale uwalniająca się z miejsca wstrzyknięcia molekuła młodości PROFHILO® działa jak miliony sprężynek, na skutek czego przywracają utracony kontur twarzy. PROFHILO® wygładza zmarszczki, liftinguje skórę, natychmiast nadaje skórze utracony efekt sprężystości.

Co oznacza że preparat PROFHILO ® wstrzykuje się specjalną techniką BAP?

BAP Technika (Beauty Aesthetic Points) to pięć specjalnie opracowanych Bio Estetycznych Punktów iniekcji na twarzy. Pozwalają też na pełniejsze zatrzymanie procesu starzenia. Badacze z  IBSA wybrali w odpowiedniej odległości od struktur żylnych i dużych gałęzi nerwowych w celu zminimalizowania ryzyka powstawania krwiaków, siniaków, ucisku lub bólu podczas iniekcji. Technika BAP zarezerwowana do iniekcji preparatu PROFHILO® zapewnia zarówno doskonałą dyfuzję preparatu jak również nadaje odpowiedni efekt rusztowania i wysmuklenia twarzy.

Dlaczego tylko PROFHILO® może być wstrzykiwane techniką BAP?

Technika BAP została specjalnie opracowana do preparatu PROFHILO®. Zastosowanie tej techniki stało się możliwe dzięki wyjątkowym właściwościom strukturalnym i reologicznym PROFHILO®.Wstrzyknięcie innego preparatu niż PROFHILO® techniką BAP, okazuje się nieskuteczne terapeutycznie.

Efekty stosowania PROFHILO ®

  • Przywrócenie utraconego konturu i profilu twarzy
  • Redukcja zmarszczek
  • Wysmuklenie dolnej części twarzy oraz poprawa naciągu skóry szyi
  • Efekt liftingu twarzy
  • Poprawa jędrności skóry
  • Poprawa napięcia skóry
  • Likwidacja opadniętych policzków, tzw. „chomików”
  • Wygładzenie zarówno linii marionetek jak również okolicy ust
  • Redukcja bruzd na linii żuchwy
  • Poprawa głębokiego nawilżenia skóry.

Częstotliwość zabiegu odmładzania skóry

W celu kompleksowego odmłodzenia skóry najczęściej wystarczają 1- 2 zabiegi wykonane w naszym gabinecie, w odstępie 30 dni. W niektórych przypadkach przy bardzo złym stanie skóry zalecane jest wykonanie dodatkowo jednego zabiegu po dwóch miesiącach od ostatniego zabiegu.

Jak długo utrzymują się efekty zabiegu odmładzanie skóry PROFHILO ®?

Widoczne efekty utrzymują się najczęściej około 1-1,5 roku
W celu dodatkowego wzmocnienia efektu istnieje możliwość wykonać 1-2 zabiegi przypominające rocznie.

Serdecznie

Zapraszamy

W celu rezerwacji wizyty prosimy o kontakt

Zadzwoń: 533 90 90 55
lub umów wizytę online.

 

Możesz także wypełnić formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą!

Umów wizytę