Radiofrekwencja mikroigłowa skóry głowy (FRAKCYJNA Z VACUM) należy do najsilniej i najgłębiej działającej technologii RadioFrekwencji. Jest to metoda o udowodnionych klinicznie rezultatach przeciw wypadanie włosów. Zabieg polega na synergii działań mikronakłuwania (nawet do 3,5 mm w głąb skóry) oraz fali radiowej, a tym samym wytworzeniu energii cieplnej w głębokich warstwach skóry. Dzięki generowaniu fali RF inicjujemy strukturalną przemianę kolagenu wewnątrz głęboko położonych warstw skóry powodując jego natychmiastowe obkurczenie oraz stymulację produkcji nowych włókien kolagenowych. Skutkuje to zagęszczeniem skóry,  poprawą jej struktury oraz zmniejszeniem wiotkości. Po zabiegu widoczny jest efekt natychmiastowego wygładzenia. Radiofrekwencja igłowa pozwala uzyskać widoczne efekty przy jednoczesnej stosunkowo niewielkiej inwazyjności. Dzięki dokładnej regulacji nie tylko głębokości, ale również czasu oraz intensywności nagrzewania tkanek, zabieg jest wyjątkowo bezpieczny, ale dający spektakularne rezultaty. Istotne jest również to, że podczas zabiegu każda warstwa skóry jest nagrzewana równomiernie. To odróżnia tę technologie od nieco mniej precyzyjnej w tym przypadku technologii laserowej. Wyjątkową zaletą RF mikroigłowego w platformie Fusiomed jest zastosowanie vacuum oraz tytanowych igieł. Daje to możliwość bezpiecznego i precyzyjnego wykonywania zabiegów. Zabieg można wykonywać cały sezon. W zależności od indywidualnych uwarunkowań pacjent może zaobserwować delikatny obrzęk i zaróżowienie skóry. Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej skóry głowy może wymagać 1-3 dni okresu rekonwalescencji.
Radiofrekwencja mikroigłowa skóry głowy

Radiofrekwencja mikroigłowa skóry głowy – co to za zabieg?

Radiofrekwencja mikroigłowa skóry głowy (FRAKCYJNA Z VACUM) należy zarówno do najsilniej jak i najgłębiej działającej technologii RadioFrekwencji Przede wszystkim to metoda o udowodnionych klinicznie rezultatach poprzedzonych wieloletnimi badaniami medycznymi. Doskonale działa zarówno w przypdku leczenie skóry głowy jak również na przeciwdziałanie wypadanie włosów.

Zabieg polega na synergii działań mikronakłuwania (nawet do 3,5 mm w głąb skóry) oraz fali radiowej, a tym samym wytworzeniu energii cieplnej w głębokich warstwach skóry. Dzięki generowaniu fali RF inicjujemy strukturalną przemianę kolagenu wewnątrz głęboko położonych warstw skóry powodując jego natychmiastowe obkurczenie oraz stymulację produkcji nowych włókien kolagenowych. Skutkuje to zagęszczeniem skóry,  poprawą jej struktury oraz zmniejszeniem wiotkości. Po zabiegu widoczny jest efekt natychmiastowego wygładzenia.

Radiofrekwencja mikroigłowa skóry głowy pozwala uzyskać widoczne efekty przy jednoczesnej stosunkowo niewielkiej inwazyjności. Dzięki dokładnej regulacji nie tylko głębokości, ale również czasu oraz intensywności nagrzewania tkanek, zabieg jest wyjątkowo bezpieczny, ale dający spektakularne rezultaty. Istotne jest również to, że podczas zabiegu każda warstwa skóry jest nagrzewana równomiernie. To odróżnia tę technologie od nieco mniej precyzyjnej w tym przypadku technologii laserowej.

Wyjątkową zaletą RF mikroigłowego w platformie Fusiomed jest zastosowanie vacuum oraz tytanowych igieł. Daje to również możliwość bezpiecznego i precyzyjnego wykonywania zabiegów.

Zabieg można wykonywać cały sezon. W zależności od indywidualnych uwarunkowań pacjent może zaobserwować delikatny obrzęk i zaróżowienie skóry. Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej skóry głowy może też wymagać 1-3 dni okresu rekonwalescencji.

Wskazania do zabiegu:

  • łysienie zarówno androgenowe, plackowate jak i telogenowe
  • przerzedzanie się włosów
  • leczenie wypadania włosów
  • leczenie skóry głowy
  • nadmierna potliwość skóry głowy

Wymagana ilość zabiegów:

Od dwóch do czterech (w zależności od zaawansowania zmian, kondycji skóry, jakości włosów) co cztery tygodnie.
Pierwsze efekty widoczne są od razu po zabiegu, ale na całkowity efekt czekamy trzy do czterech miesięcy.

Każdy zabieg poprzedza konsultacja z naszymi specjalistami.

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • Choroby autoimmunologiczne
  • Ciążą oraz okres karmienia piersią
  • Czynne infekcje
  • Metalowe implanty i rozrusznik serca
  • Zaburzenia onkologiczne w trakcie leczenia oraz do 5 lat po jego zakończeniu
Kosmetologia Gdynia, Medycyna Estetyczna, Makijaż Permanentny, Biostymulatory, XLASE PLUS, FusioMed, Mezoterapia mikroigłowa, Dermapen, Kosmetolog Gdynia

Serdecznie

Zapraszamy

W celu rezerwacji wizyty prosimy o kontakt

Zadzwoń: 533 90 90 55
lub umów wizytę online.

 

Możesz także wypełnić formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą!

Umów wizytę