Resurfacing laserowy CPL plus Nd:YAG

Fotoodmładzanie pozwala na znaczące zmniejszenie się oznak starzenia przy pomocy kalibrowanego źródła światła pulsacyjnego (CPL). Dzięki zastosowaniu lasera CPL Xlase skóra regeneruje się w szybkim tempie nie wykluczając nas z życia codziennego czyli nie ma po nim okresu rekonwalescencji. Laser umożliwia dotarcie do głębokich warstw skóry i poprzez nagrzanie pobudza produkcję kolagenu, odpowiedzialnego za gęstość, i elastyczność. To bezpieczna alternatywa dla inwazyjnych zabiegów.

W wyniku działania lasera Nd:YAG dochodzi do zmniejszenia widocznych niedoskonałości starzejącej się skóry (wypłycenie zmarszczek). Skóra jest zagęszczona, wygładzona, bardziej jędrna oraz elastyczna

Połączenie zastosowania tych dwóch technologii z wykorzystaniem głowicy CPL oraz Nd:YAG pozwala na uzyskanie pełnego długotrwałego efektu oraz zadowolenia pacjenta. To doskonała metoda dedykowana jest osobom w wieku 35 – 55 lat z objawami starzenia się skóry. Efektem działania technik łączonych jest naturalny i zdrowy wygląd skóry.

Serdecznie

Zapraszamy

W celu rezerwacji wizyty prosimy o kontakt

Zadzwoń: 533 90 90 55
lub umów wizytę online.

 

Możesz także wypełnić formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą!

Umów wizytę