Termolifting Radiofrekwencja to działanie na skórę falą elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, która poprzez ogrzewanie tkanki stymuluje jej regenerację. Ciepło powoduje obkurczanie włókien kolagenowych i dzięki temu indukuje procesy tworzenia nowego kolagenu. Synergia działania systemów  RF daje możliwość uzyskania znacząco lepszych i precyzyjniejszych rezultatów niż pojedyncza technologia. W zależności od zastosowanej technologii możemy wykonywać zabiegi zarówno zaawansowane zabiegi na twarz i zabiegi na ciało. Dodatkowa możliwość zastosowania technologii VACUUM przy każdej z tych fal  pozwala na dużo większa precyzję,  bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu. Wyróżniamy 3 rodzaje radiofrekfencji: Monopolorana i Monopolarna z VACUUM Bipolarna Tripolarn
Termolifting RF

Termolifting Radiofrekwencja Bezigłowa

Termolifting Radiofrekwencja to działanie na skórę falą elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, która poprzez ogrzewanie tkanki stymuluje przede wszystkim jej regenerację. Ciepło powoduje obkurczanie włókien kolagenowych i dzięki temu indukuje procesy tworzenia nowego kolagenu. Synergia działania systemów  RF daje możliwość uzyskania znacząco lepszych i precyzyjniejszych rezultatów niż pojedyncza technologia. W zależności od zastosowanej technologii możemy wykonywać zabiegi zarówno zaawansowane zabiegi na twarz i zabiegi na ciało.

Dodatkowa możliwość zastosowania technologii VACUUM przy każdej z tych fal pozwala też na dużo większa precyzję,  bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu. Wyróżniamy 3 rodzaje radiofrekfencji:

 1. Monopolorana i Monopolarna z VACUUM
 2. Bipolarna
 3. Tripolarna

RADIOFREKWENCJA MONOPOLARNA

W zabiegu tym wykorzystujemy falę radiową o najgłębszym i najsilniejszym działaniu wśród RF bezigłowych, ponieważ ma możliwość najgłębiej penetrować tkankę (nawet do podskórnej tkanki tłuszczowej). Zabieg przeznaczony jest zarówno do liftingu skóry twarzy ujędrniania i pogrubiania skóry, poprawy owalu oraz naprawy uszkodzeń, jak rozstępy czy  blizny oraz przy odpowiednio dobranych parametrach do redukcji nadmiaru tkanki łuszczowej ( np. tzw. „chomiki”, „drugi podbródek” )

Niewątpliwie wyjątkowym wskazaniem jest możliwość wykonywania zabiegów na skórze z czynnym trądzikiem. RF redukuje zarówno stan zapalny, czyści i obkurcza pory, redukuje blizny jak również poprawia strukturę skóry. Jest doskonałą alternatywą dla RF mikroigłowego u pacjentów, którzy chcą wykonać skuteczny a jednocześnie całkowicie nieinwazyjny zabieg (nie pozostawia żadnych śladów na skórze).

RADIOFREKWENCJA BIPOLARNA

Technologia skupiająca się na delikatnych obszarach takich jak twarz, szyja i dekolt. Jednym słowem, zabieg typowo zagęszcza skórę poprzez podgrzewanie i stymulację włókien kolagenowych. Podczas wykonywania zabiegu, pacjent może odczuwać głębokie ciepło, natomiast co istotne, metalowe implanty czy wstawki nie są przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu.

RADIOFREKWENCJA TRIPOLARNA

Fala radiowa zastosowana w tym zabiegu ma siłę pomiędzy bipolarną a monopolarną, nie wymagająca zamknięcia obiegu, dzięki temu metalowe implanty, wstawki nie są przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu.

Termolifting Radiofrekwencjia bezigłowa nie wymaga okresu rekonwalescencji. Zabiegi można wykonywać cały sezon.

RF bipolarny i tripolarny to idealne uzupełnienie głębiej działających zabiegów RF mikroigłowego lub monopolarnego. Połączenie tych technologii po pierwsze poprawia a po drugie podtrzymuje efekty tych głębiej działających zabiegów. Są to równie tzw. zabiegi bankietowe, dające efekt zarówno natychmiastowego liftingu jak i wygładzenia skóry.

Przed zabiegami pacjent nie potrzebuje specjalnego przygotowania, natomiast dla lepszych efektów zabiegowych zalecamy pić duże ilości wody, co pozwoli na odpowiednio nawodnioną skórę. Zabieg polega na nagrzewaniu wody w tkance, a więc im skóra będzie bardziej nawodniona tym łatwiej uzyskamy efekt termiczny. Dla poprawy efektu  wskazane wcześniejsze wykonanie serii mezoterapii.

Przed każdym zabiegiem Termolifting następuje dokładna konsultacja z naszym Zespołem. Zapoznaj się także z naszymi konkurencyjnymi cenami i sprawdź dostępne terminy zabiegów.

Wskazania do zabiegu:

 • Wiotka skóra twarzy, szyi, dekoltu
 • Zmniejszenie zmarszczek
 • Zmniejszenie „drugiego „ podbródka
 • Poprawa zarysu żuchwy
 • Trądzik aktywny
 • Ujędrnianie i zagęszczanie skóry
 • Wyszczuplenie i wymodelowanie ciała
 • Redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej
 • Redukcja niezawansowanych postaci cellulitu
 • Poprawa jakości skóry ciała

 

Wskazania do RF bipolanej i tripolarnej:

 • Delikatny lifting skóry
 • Zmniejszenie porów
 • Redukcja zmarszczek
 • Poprawa napięcia i kolorytu skóry

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • Choroby autoimmunologiczne
 • Czynne infekcje
 • Zarówno ciąża jak i okres karmienia piersią
 • Zaburzenia onkologiczne w trakcie leczenia oraz do 5 lat po jego zakończeniu

 

Czas trwania zabiegu:

Twarz – ok. 60 min
Ciało – ok. 90 minut

 

Wymagana ilość zabiegów:

RF monopolarny wykonujemy od 3 do 6 razy w odstępie4 tygodni.
RF bipolarnej i tripolarnej zalecana jest seria 6 do 10 zabiegów co 1 tydzień lub jako uzupełnienie pomiędzy zabiegami RF monopolarnej i mikroigłowej. Efekty widoczne są zaraz po wykonanym zabiegu i narastają w ciągu kolejnych 3 – 4 m-cy.

Serdecznie

Zapraszamy

W celu rezerwacji wizyty prosimy o kontakt

Zadzwoń: 533 90 90 55
lub umów wizytę online.

 

Możesz także wypełnić formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą!

Umów wizytę