Wkładki ortopedyczne

W naszym gabinecie możecie kompleksowo zadbać o stopy zarówno dorosłych jak i dzieci. Po za zabiegami podologicznym oferujemy również wkładki ortopedyczne dobierane indywidualnie przez naszą Podolog.

WKŁADKI ORTOPEDYCZNE VASYLI MEDICAL Produkty Vasyli Medical zrewolucjonizowały świat ortez medycznych rozpoczynając produkcję  dynamicznych wkładek ortopedycznych, indywidualnie modelowanych termicznie.

Badania wskazują, że min. 75% populacji doświadcza problemów ze stopami (kończyną dolną) w ciągu swojego życia. Niezależnie czy jest to ostroga piętowapłaskostopie czy koślawość, problemy te są częste dla wszystkich pacjentów rozpoczynając od dzieci a kończąc na osobach w podeszłym wieku. Wkładki ortopedyczne Vasyli Medical mają za zadanie przywrócić naturalną oś kończyny dolnej i złagodzić dzięki temu problemy związane ze stopami.

Wkładki ortopedyczne Vasyli Medical zostały specjalnie zaprojektowane do wspierania naturalnej funkcji stopy i komfortu użytkowania w zależności od szerokiej gamy potrzeb do ich zastosowania.

Produkty Vasyli Medical przeznaczone są również dla osób, które profilaktycznie chcą zapobiegać schorzeniom stóp poprawiając swój komfort poruszania się i zapobiegając przyszłym konsekwencjom przeciążeń i deformacji oraz dla osób, które chcą złagodzić dolegliwości związane z następującymi schorzeniami: płaskostopie, zapalenie rozcięgna podeszwowego (ostroga piętowa), zapalenie ścięgna Achillesa, metatarsalgia, paluch koślawy (hallux valgus), ból w przednim przedziale kolana (PFPS), zespól bólowy lędźwiowo –krzyżowy (LBP), bóle piszczeli (zespól Shin Splints), syndrom pasma biodrowo-piszczelowego (ITBS) i inne.

Serdecznie

Zapraszamy

W celu rezerwacji wizyty prosimy o kontakt

Zadzwoń: 533 90 90 55
lub umów wizytę online.

 

Możesz także wypełnić formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą!

Umów wizytę