Na czym polega zabieg Enermologii FusioMed RF z VACUM? Endermologia FusioMed z RF VACUM to zabieg łączy technologię fali radiowej w zależności od wskazań zabiegowych monopolarnej, bipolarnej lub tripolarnej z mobilizacją tkanki i sukcją ( pulsacyjny vacum) w celu ujędrnienia skóry i dokonaniu drenażu limfatycznego. W zabiegu wykorzystujemy falę radiową do jednoczesnego podgrzewania głębokich i powierzchownych warstw skóry. Miejscowe podgrzanie wzmocnione przez efekt próżniowy, powoduje natychmiastowy skurcz włókien kolagenowych i w tym samym czasie poprawia metabolizm fibroblastów i komórek tłuszczowych przyspieszając produkcję nowego kolagenu i włókien elastyny, oraz powodując redukcję warstwy tłuszczu. Jakich efektów mogę się spodziewać po zabiegu? Po pierwsze zabieg daje mocny efekt odmłodzenia skóry. Uzyskujemy to dzięki ujędrnieniu i poprawie elastyczności skóry szyi, dekoltu i ramion, wygładzenie zmarszczek i złagodzenie konturu oczu i ust oraz spłycenie rozstępów i blizn. Kolejnym efektem i chyba najważniejszym, to odchudzenie (redukcja tkanki tłuszczowej). Zabieg endermologii brzucha, pośladków czy ud, znacząco redukuje zarówno tkankę tłuszczową jak i cellulit oraz modeluje naszą sylwetkę. Po trzecie zabieg daje na efekt oczyszczenia, dzięki stymulacji krążenia krwi i limfy, drenażu płynów ustrojowych i przyspieszenia detoksykacji organizmu. Ostatnim widocznym skutkiem to efekt terapeutyczny, czyli łagodzenie dolegliwości bólowych mięśni i obrzęków.
Endermologia FusioMed z RF

Czym jest Endermologia?

Endermologia to masaż wykonywany za pomocą urządzenia medycznego FusioMed. Wykorzystujemy tu efekt podciśnienia i mocno oddziałujemy zarówno na skórę jak i na tkanki tłuszczowe. To doskonały zabieg na: drenaż limfatyczny, redukcja tkanki tłuszczowej, ujedrnienie skóry.

Masaże endermologiczne intensywnie wpływają na przemianę materii, przyspieszenie tempa pracy układu limfatycznego, oraz na procesy usuwania toksyn i nadmiaru płynów z organizmu. Endermologia przede wszystkim stymuluje organizm do odnowy biologicznej skóry na całej jej głębokości. Co istotne i warte podkreślenia, to fakt że zabiegi endermologii FusioMed RF z VACUUM wykorzystujemy również w terapii bólowej mięśni, kręgosłupa i ogólnego przemęczenia.

Dodatkowo użycie FusioMed RF z VACUUM znacząco poprawia metabolizm tkanki tłuszczowej i wspiera procesom produkcji włókien kolagenowych, dzięki czemu endermologia jest szczególnie popularna w walce z cellulitem, wiotkością skóry i w terapiach przeciwzmarszczkowych.

Na czym polega zabieg Enermologia FusioMed RF z VACUUM?

Endermologia FusioMed z RF VACUUM to zabieg łączy technologię fali radiowej. W zależności od wskazań zabiegowych, wykorzystujemy falę monopolarną, bipolarną lub tripolarną z mobilizacją tkanki i sukcją ( pulsacyjny VACUUM) w celu ujędrnienia skóry i dokonaniu drenażu limfatycznego. W zabiegu stosujemy falę radiową do jednoczesnego podgrzewania głębokich i powierzchownych warstw skóry. Miejscowe podgrzanie wzmocnione przez efekt próżniowy, powoduje natychmiastowy skurcz włókien kolagenowych. W tym samym czasie poprawiamy metabolizm fibroblastów i komórek tłuszczowych przyspieszając produkcję nowego kolagenu i włókien elastyny. Powodujemy też znaczącą redukcję warstwy tłuszczu.

Jakich efektów mogę się spodziewać po zabiegu?

Po pierwsze zabieg endermologia daje mocny efekt odmłodzenia skóry. Uzyskujemy to dzięki ujędrnieniu i poprawie elastyczności skóry szyi, dekoltu i ramion, wygładzenie zmarszczek i złagodzenie konturu oczu i ust oraz spłycenie rozstępów i blizn.

Kolejnym efektem i chyba najważniejszym, to odchudzenie poprzez redukcję tkanki tłuszczowej. Zabieg endermologii brzucha, pośladków czy ud, znacząco redukuje zarówno tkankę tłuszczową jak i cellulit oraz modeluje naszą sylwetkę.

Po trzecie zabieg daje na efekt oczyszczenia, dzięki stymulacji krążenia krwi i limfy, drenażu płynów ustrojowych i przyspieszenia detoksykacji organizmu.

Ostatnim widocznym skutkiem to efekt terapeutyczny, czyli łagodzenie dolegliwości bólowych mięśni i obrzęków.

Przed każdym zabiegiem endermologia( drenaż limfatyczny, redukcja tkanki tłuszczowej, ujedrnienie skóry ) następuje dokładna konsultacja z naszym Zespołem. Zapoznaj się również z naszymi konkurencyjnymi cenami i sprawdź dostępne terminy zabiegów.

Wskazania do zabiegu:

 • Redukcja tkanki tłuszczowej
 • Ujędrnienie ciała i likwidacja zwiotczeń
 • Poprawa jakości skóry
 • Ujędrnianie i zagęszczanie skóry

 

Czas trwania zabiegu:
 • Około 60 min

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • Choroby naczyniowe
 • Choroby autoimmunologiczne
 • Zarówno ciąża jak też okres karmienia piersią
 • Czynne infekcje
 • Metalowe implanty i rozrusznik serca
 • Zaburzenia onkologiczne w trakcie leczenia oraz do 5 lat po jego zakończeniu
Kosmetologia Gdynia, Medycyna Estetyczna, Makijaż Permanentny, Biostymulatory, XLASE PLUS, FusioMed, Mezoterapia mikroigłowa, Dermapen, Kosmetolog Gdynia

Serdecznie

Zapraszamy

W celu rezerwacji wizyty prosimy o kontakt

Zadzwoń: 533 90 90 55
lub umów wizytę online.

 

Możesz także wypełnić formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą!

Umów wizytę