PROFHILO® to ultranowoczesny instrument na odmładzanie skóry. Składa się ze Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych HA o najwyższym z dostępnych na świecie stężeniu aż 64mg; L-HA, których działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej, regeneracyjnej skóry, oraz H-HA, które są głównym komponentem rusztowania skóry i gęstości ECM matrixu (extracellular matrix). Dzięki tym cząsteczkom uzyskujemy efekt wypełniający i plastyczny efekt modelujący. Bioremodeling PROFHILO® to innowacyjny koncept zabiegów odmładzających, który neutralizuje wiotkość skóry. PROFHILO® to nowa skuteczna metoda odmładzania

Profhilo

Przywrócenie profilu twarzy, lifting skóry

Powiększanie ust – zabieg polegający na iniekcji kwasu hialuronowego. Dzięki temu zabiegowi możemy dokonać korekty konturu, podniesienie kącików ust, zwiększenie objętości wargi górnej i dolnej, a także poprawić ich symetryczność oraz wielkość. Efektem zabiegu są pełne, jędrne i kształtne usta. Zabieg wypełnienia kwasem hialuronowym jest bezpieczny, mało inwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Od razu po zabiegu może wrócić do normalnej aktywności.  Efekty zabiegu widoczne są od razu, ale końcowy efekt jest widoczny po 2 tygodniach od zabiegu, gdy żel zwiąże wodę i ułoży się w tkankach. W tym okresie należy wypijać więcej płynów niż zwykle oraz unikać sauny i solarium.

Powiększanie ust

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

W ostatnim czasie wypełnianie kwasem hialuronowym stało się bardzo popularne. Kwas hialuronowy to substancja, która naturalnie występuje w naszym organizmie, ale wraz z upływem czasu ubywa jej w naszym ciele. Kwas hialuronowy to glukozaminoglikan, który odpowiada za właściwe nawilżenie skóry – wiąże w skórze wodę. Zabiegi kwasem hialuronowym przywracają skórze jędrność, sprężystość, nawilżają ją i wyraźnie spłycają zmarszczki. W medycynie estetycznej stosuje się 2 główne rodzaje kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy nieusieciowany stosowany jest w celu nawilżenia skóry.  W tkance utrzymuje się od kilku dni do około miesiąca. Podaje się go w głąb skóry cienką i krótką igłą w formie punktowych nakłuć. Wcześniej nakłada się na skórę krem znieczulający. Kwas hialuronowy usieciowany jest  typowym wypełniaczem. Czas z jakim utrzymuje się w tkance  zależy od stopnia jego usieciowania, miejsca podawania oraz indywidualnych cech pacjenta. Im kwas hialuronowy jest bardziej usieciowany, tym dłużej zachowuje się w tkance. Kwas hialuronowy można podać praktycznie w każdy obszar ciała. Najczęściej zabiegi dotyczą twarzy, a w szczególności powiększania ust, modelowania policzków i likwidacji bruzd nosowo-wargowych. Efekty zabiegu wypełnianie kwasem hialuronowym utrzymują się średnio od 6-18 miesięcy.

Wypełnianie kwasem hialuronowym

Wolumetria, wypełnianie zmarszczek, likwidacja bruzdy nosowo-wargowe

Zabieg z toksyny botulinowej ( Botox Gdynia) zawsze poprzedza konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej. Lekarz przeprowadza wywiad w celu wykluczenia przeciwwskazań i ustalenia celu terapii. Ma to na celu zapewnienie pacjentowi maksimum bezpieczeństwa i satysfakcji z zabiegu.

Botox

Likwidacja zmarszczek na czole, redukcja kurzych łapek, wygładzanie lwiej zmarszczki