PROFHILO® to ultranowoczesny instrument na odmładzanie skóry. Składa się ze Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych HA o najwyższym z dostępnych na świecie stężeniu aż 64mg; L-HA, których działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej, regeneracyjnej skóry, oraz H-HA, które są głównym komponentem rusztowania skóry i gęstości ECM matrixu (extracellular matrix). Dzięki tym cząsteczkom uzyskujemy efekt wypełniający i plastyczny efekt modelujący. Bioremodeling PROFHILO® to innowacyjny koncept zabiegów odmładzających, który neutralizuje wiotkość skóry. PROFHILO® to nowa skuteczna metoda wygładzanie zmarszczek.

Profhilo

Przywrócenie profilu twarzy, lifting skóry

Powiększanie ust – zabieg polegający na iniekcji kwasu hialuronowego. Dzięki temu zabiegowi możemy dokonać korekty konturu, podniesienie kącików ust, zwiększenie objętości wargi górnej i dolnej, a także poprawić ich symetryczność oraz wielkość. Efektem zabiegu są pełne, jędrne i kształtne usta. Zabieg wypełnienia kwasem hialuronowym jest bezpieczny, mało inwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Od razu po zabiegu może wrócić do normalnej aktywności.  Efekty zabiegu widoczne są od razu, ale końcowy efekt jest widoczny po 2 tygodniach od zabiegu, gdy żel zwiąże wodę i ułoży się w tkankach. W tym okresie należy wypijać więcej płynów niż zwykle oraz unikać sauny i solarium.

Powiększanie ust

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

W ostatnim czasie wypełnianie kwasem hialuronowym stało się bardzo popularne. Kwas hialuronowy to substancja, która naturalnie występuje w naszym organizmie, ale wraz z upływem czasu ubywa jej w naszym ciele. Kwas hialuronowy to glukozaminoglikan, który odpowiada za właściwe nawilżenie skóry – wiąże w skórze wodę. Zabiegi kwasem hialuronowym przywracają skórze jędrność, sprężystość, nawilżają ją i wyraźnie spłycają zmarszczki. W medycynie estetycznej stosuje się 2 główne rodzaje kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy nieusieciowany stosowany jest w celu nawilżenia skóry.  W tkance utrzymuje się od kilku dni do około miesiąca. Podaje się go w głąb skóry cienką i krótką igłą w formie punktowych nakłuć. Wcześniej nakłada się na skórę krem znieczulający. Kwas hialuronowy usieciowany jest  typowym wypełniaczem. Czas z jakim utrzymuje się w tkance  zależy od stopnia jego usieciowania, miejsca podawania oraz indywidualnych cech pacjenta. Im kwas hialuronowy jest bardziej usieciowany, tym dłużej zachowuje się w tkance. Kwas hialuronowy można podać praktycznie w każdy obszar ciała. Najczęściej zabiegi dotyczą twarzy, a w szczególności powiększania ust, modelowania policzków i likwidacji bruzd nosowo-wargowych. Efekty zabiegu wypełnianie kwasem hialuronowym utrzymują się średnio od 6-18 miesięcy.

Wypełnianie kwasem hialuronowym

Wolumetria, wypełnianie zmarszczek, likwidacja bruzdy nosowo-wargowe

Toksyna botulinowa (potocznie określana mianem BOTOX) jest produktem leczniczym powszechnie wykorzystywanym zarówno w likwidacji zmarszczek mimicznych, usuwanie zmarszczek poziomych czoła, usuwanie lwia zmarszczka, usuwanie kurze łapki, leczeniu nadmiernej potliwości, zwalczaniu bruksizmu jak również uwolnieniu pacjenta od przewlekłych migren.

Botox

Likwidacja zmarszczek na czole, redukcja kurzych łapek, wygładzanie lwiej zmarszczki