Zapraszamy

Kosmetologia medyczna - Twarz

Fotoodmładzanie twarzy pozwala w szczególności na znaczące zmniejszenie się oznak starzenia przy pomocy kalibrowanego źródła światła pulsacyjnego (CPL). W efekcie zastosowania Laser CPL XLASE PLUS, skóra regeneruje się w szybkim tempie nie wykluczając nas z życia codziennego czyli nie ma po nim okresu rekonwalescencji. Należy pamiętać, że Laser Medyczny umożliwia dotarcie do głębokich warstw skóry i poprzez nagrzanie pobudza produkcję kolagenu, odpowiedzialnego za gęstość, i elastyczność. To bez wątpienia najbezpieczniejsza alternatywa dla inwazyjnych zabiegów. Efekty jakich możemy się spodziewać to z pewnością: rozświetlenie, ujędrnienie, poprawa faktury skóry jak również wyrównanie kolorytu.

CPL fotoodmładzanie

kosmetologia twarz, oznaki starzenia

CPL - czyli kalibrowane światło pulsacyjne rewolucjonizuje leczenie trądziku. To co jest najważniejsze to fakt, że wiązka CPL niszczy bakterie, które najczęściej wywołują trądzik - zarówno bez leków, bez bólu i bez wydłużającego się okresu rekonwalescencji. CPL czyli kalibrowane światło pulsacyjne jest obecnie jedną z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych dostępnych na rynku metod leczenia trądziku. Urządzenie nie tylko łagodzi objawy choroby przez usuwanie przyczyny trądziku, ale dodatkowo poprawiają kondycję skóry. Ta metoda usuwania trądziku okazuje się być bardzo skuteczna w przypadku umiarkowanego trądziku oraz występujących stanów zapalnych – a wszystko to bez skutków ubocznych, jakie mają miejsce przy antybiotykoterapii

CPL terapia trądziku

Terapia trądziku – Laserowe usuwanie trądziku – CPL ACNE

Depilacja laserowa jest bez wątpienia najskuteczniejszą metodą usuwania nadmiernego owłosienia. W Gabinecie Kosmetologii Estetycznej Luxis pracujemy na laserze diodowym XLase Plus włoskiej firmy Biotec dzięki czemu przy zastosowaniu najnowocześniejszej  technologii, nasz zabieg jest szybki i bezbolesny i co najważniejsze skuteczny.

Depilacja laserowa Gdynia

Laserowe usuwanie zbędnego owłosienia, Fotokorekta, Mikrozmiany naczyniowe

Gen Factor to innowacyjna bioinżynieria tkankowa Gen Factor to bioaktywny i nowatorski żel, wykorzystywany w medycynie i kosmetologii komórkowej do całościowej odbudowy i regeneracji skóry, np. usuwanie blizn. Głównym zadaniem Gen Factora 03 jest pobudzanie wzrostu komórek i tkanek. Dzieje się tak dzięki pobudzaniu do tworzenia się DNA. Nasza skóra zaczyna wykształcać nie tylko nowe włókna kolagenowe, ale też całą macierz tkankową, łącznie z gaszeniem wszelkich stanów zapalnych. Gen Factor idealnie sprawdzi się w każdym wypadku, kiedy potrzebna jest szybka odbudowa skóry. Preparat posiada udokumentowane działanie: przeciwstarzeniowe, przeciwtrądzikowe, w przypadku leczenia trudno gojących się ran np. oparzeń czy owrzodzeń, w przypadku usuwanie blizn potrądzikowych, pooparzeniowych a także ubytków w tkankach czy rozstępów Jak powstał Gen Factor? Twórcami przełomowych receptur metody Gen Factor jest grupa czternastu polskich naukowców pod kierownictwem dr Wojciecha Karwowskiego, który jest specjalistą w dziedzinie bioinżynierii tkankowej i biomedycznej. Wieloletnie badania w laboratoriach inżynierii tkankowej wykazały niezwykle wysoką skuteczność preparatu. W składzie żelu Gen Factor znajdują się izolowane proteiny takie jak: czynniki wzrostu, białka immunomodulacyjne, substancje bakteriostatyczne, jak również enzymy, poliamidy, pochodne kwasów nukleinowych i aminokwasów oraz starannie dobrany, wyjątkowy zestaw witamin i minerałów. Terapia Gen Factorem polega na zastosowaniu preparatu na wcześniej uszkodzoną tkankę lub inicjowanie tego uszkodzenia podczas zabiegu specjalistycznego, rozpoczynając w ten sposób intensywny proces regeneracyjny. Jakie są efekty zabiegu m.in. usuwanie blizn? Po pierwsze jest to widoczne od razu zagęszczenie skóry ciała i to aż o ponad 20%!!!. Kolejnym skutkiem zabiegu jest zarówno spłycenie blizn i rozstępów jak również zmniejszenie przebarwień. Jeżeli nasz pacjent miał inwazyjny zabieg z zakresu np. medycyny estetycznej, to zastosowanie Gen Factor będzie zalecane przy regeneracji naskórka. W przypadku stanów zapalnych, egzemy, łuszczycy i zmian trądzikowych pełni rolę łagodzącą. Ma też działanie antyseptyczne, regenerujące oraz przeciwzapalne. Innymi efektami zabiegów przy zastosowaniu terapii Gen Factora są: normalizacja procesów gojenia głębokich uszkodzeń naskórka, łagodzenie stanów alergicznych, stymulacja układu odpornościowego skóry, stymulowanie ekspresji genów. Dla optymalnych efektów, zalecamy wykonanie serii 3-6 zabiegów z częstotliwością: w przypadku trądziku i chorób skórnych co 7-14 dni, w przypadku terapii przeciwstarzeniowej i redukcji blizn co 21-30 dni. Przed każdym zabiegiem następuje dokładna konsultacja z naszym Zespołem. Zapoznaj się też z naszymi konkurencyjnymi cenami i sprawdź dostępne terminy zabiegów.

Gen Factor – twarz

Usuwanie blizn potrądzikowych, leczenie ran po oparzeniach i owrzodzeniach, redukcja oznak starzenia skóry

Na czym polega  zabieg karboksyterapia twarzy? Karboksyterapia twarzy, dekoltu, szyi to zabieg polegający na śródskórnym podaniu dwutlenku węgla. DUAL MC2 to najwyższej jakości urządzenie medyczne do zabiegu Karboksyterapii. Dwutlenek węgla to bezwonny, bezbarwny jak również niepalny gaz- w medycynie wykorzystywany od kilkudziesięciu lat. W latach 30-tych francuscy kardiolodzy z uzdrowiska Royat zastosowali go przede wszystkim u pacjentów z niewydolnością żylną (poddając kąpielom w wodzie nasyconej CO2). W latach dziewięćdziesiątych dwutlenek węgla zaczęto podawać śródskórnie lecząc zmiany troficzne skóry w przebiegu miażdżycy i też cukrzycy. Okazało się, że gaz wprowadzany pod skórę poprawia również jej stan jak i wygląd. Karboksyterapia nabrała nowego znaczenia CO2, które zaczęto wykorzystywać w szeroko pojętej medycynie estetycznej i przede wszystkim w kosmetologii do walki miedzy innymi z: cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, rozstępami, łuszczycą, wypadaniem włosów, wiotkością i starzeniem skóry. Dodatkowo zabiegi karboksyterapii to również wielka nadzieja kobiet jak i mężczyzn na pozbycie się zmarszczek. Podany w odpowiednich dawkach w skórę ma za zadanie opóźnić proces i poprawić kondycję skóry, wzmocnić włosy jak również spowodować wzrost nowych włosów

Karboksyterapia – twarz

Oznaki starzenia skóry, lifting twarzy, redukcja miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej

W naszym gabinecie możecie skorzystać z peeling medyczny, czyli profesjonalnych zabiegów marki Mediderma. Mediderma, jako jedna z pierwszych firm, wprowadziła na rynek dermokosmetyki z kwasami oraz przełomowymi dla kosmetologii liposomami, które pozwalają składnikom aktywnym docierać do najgłębszych warstw skóry. Jest również liderem zastosowania czynników wzrostu, peptydów mimetycznych i komórek macierzystych. Polecamy zarówno zabiegi bankietowe, regenerujące jak i peelingi chemiczne. Peelingi te z uwagi na swoje intensywne działanie mogą być  wykonywane tylko przez wykwalifikowany personel. Terapia dobierana jest zawsze indywidualnie w zależności od fototypu pacjenta oraz zdiagnozowanych problemów skórnych. Peelingi chemiczne są świetną kuracją przyspieszającą odnowę komórkową warstw skóry w celu redukcji przebarwień oraz wyrównania jej kolorytu . Peelingi stymulują skórę do produkcji kolagenu i elastyny, w efekcie czego następuje wygładzenie skóry, zmniejsza się łojotok, wyrównuje się koloryt, zwiększa napięcie, poprawia owal skóry. Peelingi chemiczne to najpopularniejsze, mało inwazyjne zabiegi, które mogą być stosowane samodzielnie, wspomagająco, lub przygotowująco do innych zabiegów.

Mediderma

Zabiegi bankietowe, regenerujące jak i peelingi medyczne

Mezoterapia igłowa twarzy, szyja, dekolt to zabieg polegający przede wszystkim na podawaniu małych ilości substancji punkt po punkcie na określonym obszarze ciała za pomocą iniekcji. Mezoterapia ma również wielostronne działanie. Preparat leczniczy podawany jest dokładnie tam gdzie powinien się znaleźć i dotyczy to zarówno okolicy ciała jak i głębokości podania. Gęste nakłuwanie skóry cienkimi igłami ma samo w sobie działanie stymulujące na produkcję fibroblastów. Preparaty do zabiegów mezoterapii igłowej twarzy, szyi, dekoltu zawierają w swoim składzie głównie kwas hialuronowy i inne indywidualnie dobrane składniki takie jak witaminy A, C, E jak również substancje czynne pochodzące np. z alg i zielonej herbaty. Kwas hialuronowy będący głównym składnikiem koktajli stosowanych do mezoterapii jest również związkiem naturalnie występującym w naszej skórze. Kwas hialuronowy działa jak gąbka wiążąc w skórze wodę. Co ważniejsze jedna cząsteczka kwasu hialuronowego jest w stanie związać aż 250 cząsteczek wody. Dodatkowo dostarczane do skóry przy pomocy mezoterapii witaminy wykazują 100%  swojej przewidzianej aktywności. Dzięki bezpośredniej drodze podania witaminy nie utleniają się i są w ilości wystarczającej do spowodowania zakładanych procesów takich jak zwiększenie produkcji kolagenu czy hamowanie reakcji wolnorodnikowych.

Mezoterapia igłowa – twarz

Odmładzanie, Redukcja zmarszczek

Dermapen czyli mezoterapia mikroigłowa wykonana oryginalnym urządzeniem medycznym, to zabieg polegający zarówno na pobudzeniu jak i regeneracji włókien kolagenu i elastyny poprzez mechaniczną stymulację za pomocą specjalistycznej głowicy z kilkunastoma mikroigłami, która nakłuwa skórę. Powstałe mikro urazy wykorzystują naturalne zdolności organizmu do naprawy skóry a także do fizjologicznej indukcji  kolagenu. Mezoterapia mikroigłowa to zabieg o bardzo szerokim zakresie działania. Dodatkowo zastosowanie serii mikronakłuć powoduje uruchomienie procesów regeneracyjnych, które z powodzeniem zwalczają efekty starzenia się skóry: zmarszczki, brak jędrności czy utrata owalu twarzy. Natomiast sam zabieg przynosi bardzo dobre efekty w redukcji blizn jak i rozstępów. Tymczasem w połączeniu z odpowiednio dobranymi preparatami stanowi skuteczną broń w walce z wieloma innymi defektami. Mezoterapię mikroigłową wykonuje się przy użyciu nowoczesnego urządzenia, którego działanie oparte jest na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł. Mikroigiełki wnikają na głębokość od 0,5 mm do 2 mm, co dodatkowo umożliwia aplikację substancji aktywnych w głąb skóry właściwej

Mezoterapia mikroigłowa

Dermapen – redukcja zmarszczek, likwidacja trądziku, poprawę gęstości i elastyczności skóry.

Radiofrekwencja mikroigłowa - idealny zabieg na lifting twarzy? Radiofrekwencja mikroigłowa (FRAKCYJNA Z VACUUM) należy do najsilniej i najgłębiej działającej technologii RF, która jest potwierdzoną metodą na lifting twarzy. Zabieg polega na synergii działań mikronakłuwania (nawet do 3,5 mm w głąb skóry) oraz fali radiowej, a tym samym wytworzeniu energii cieplnej w głębokich warstwach skóry. Dzięki generowaniu fali RF inicjujemy strukturalną przemianę kolagenu wewnątrz głęboko położonych warstw skóry powodując zarówno jego natychmiastowe obkurczenie jak również stymulację produkcji nowych włókien kolagenowych. Przede wszystkim skutkuje to: zagęszczeniem skóry, poprawą jej struktury oraz zmniejszeniem wiotkości, redukcją rozstępów oraz blizn. To co najistotniejsze to fakt że po zabiegu widoczny jest efekt natychmiastowego wygładzenia. Radiofrekwencja mikroigłowa pozwala uzyskać widoczne efekty przy jednoczesnej stosunkowo niewielkiej inwazyjności. Dzięki dokładnej regulacji nie tylko głębokości, ale również czasu oraz intensywności nagrzewania tkanek, zabieg jest wyjątkowo bezpieczny, ale dający spektakularne rezultaty. Istotne jest również to, że podczas zabiegu każda warstwa skóry jest nagrzewana równomiernie. To odróżnia tę technologie od nieco mniej precyzyjnej w tym przypadku technologii laserowej. Wyjątkową zaletą RF mikroigłowego w platformie FusioMed jest zastosowanie VACUUM oraz tytanowych igieł. Daje to możliwość bezpiecznego i precyzyjnego wykonywania zabiegów. Zabieg można wykonywać cały sezon. W zależności od indywidualnych uwarunkowań pacjent może też zaobserwować delikatny obrzęk i zaróżowienie skóry. Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej może wymagać 1-3 dni okresu rekonwalescencji. Przed każdym zabiegiem następuje dokładna konsultacja z naszym Zespołem. Zapoznaj się również z naszymi konkurencyjnymi cenami i sprawdź dostępne terminy zabiegów.

Radiofrekwencja mikroigłowa – twarz

Lifting twarzy, usuwanie chomików, podniesienie policzków, wolumetria twarzy

Laserowe Zamykanie Naczynek - na czym polega zabieg Głowica Nd:YAG emituje światło o długości fali 1064 nm. Światło przenika do miejsc docelowych na odpowiednią głębokość, podczas gdy niski poziom absorpcji poprzez otaczające tkanki gwarantuje ich ochronę, przy wszystkich fototypach skóry. Ta kompaktowa i wysoce zaawansowana technologicznie głowica łączy w sobie możliwość emisji długiego i krótkiego impulsu, do skutecznego przeprowadzania zabiegów zamykania naczyń na nogach, zamykania drobniejszych naczyń na twarzy, usuwanie punktów rubinowych, terapii grzybicy paznokci, usuwania owłosienia metodą włos po włosie, oraz nieablacyjnego resurfacingu skóry. Podczas zabiegu fala laserowa absorbuje tylko miejsce, które poddajemy terapii. Intensywność i czas trwania impulsu są ściśle kontrolowane w celu zapewnienia selektywnej termolizy docelowego miejsca zabiegowego, pozostawiając otaczające tkanki w stanie nienaruszonym.

Resurfacing laserowy CPL plus Nd:YAG

Odmłodzenie, Termolifting, likwidacja szarej skóry

Termolifting Radiofrekwencja to działanie na skórę falą elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, która poprzez ogrzewanie tkanki stymuluje jej regenerację. Ciepło powoduje obkurczanie włókien kolagenowych i dzięki temu indukuje procesy tworzenia nowego kolagenu. Synergia działania systemów  RF daje możliwość uzyskania znacząco lepszych i precyzyjniejszych rezultatów niż pojedyncza technologia. W zależności od zastosowanej technologii możemy wykonywać zabiegi zarówno zaawansowane zabiegi na twarz i zabiegi na ciało. Dodatkowa możliwość zastosowania technologii VACUUM przy każdej z tych fal  pozwala na dużo większa precyzję,  bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu. Wyróżniamy 3 rodzaje radiofrekfencji: Monopolorana i Monopolarna z VACUUM Bipolarna Tripolarn

Termolifting RF

Lifting twarzy, Redukcja poluźnionej skóry, Redukcja zmarszczek, Likwidacja trądziku

Laserowe Zamykanie Naczynek - na czym polega zabieg Głowica Nd:YAG emituje światło o długości fali 1064 nm. Światło przenika do miejsc docelowych na odpowiednią głębokość, podczas gdy niski poziom absorpcji poprzez otaczające tkanki gwarantuje ich ochronę, przy wszystkich fototypach skóry. Ta kompaktowa i wysoce zaawansowana technologicznie głowica łączy w sobie możliwość emisji długiego i krótkiego impulsu, do skutecznego przeprowadzania zabiegów zamykania naczyń na nogach, zamykania drobniejszych naczyń na twarzy, usuwanie punktów rubinowych, terapii grzybicy paznokci, usuwania owłosienia metodą włos po włosie, oraz nieablacyjnego resurfacingu skóry. Podczas zabiegu fala laserowa absorbuje tylko miejsce, które poddajemy terapii. Intensywność i czas trwania impulsu są ściśle kontrolowane w celu zapewnienia selektywnej termolizy docelowego miejsca zabiegowego, pozostawiając otaczające tkanki w stanie nienaruszonym.

Zamykanie naczynek Nd:YAG

Zamykanie naczynek, usuwanie punktów rubinowych, nieablacyjny resurfacing, lifting skóry, usuwanie zmian skórnych

Zapraszamy

Kosmetologia medyczna - Ciało

Depilacja laserowa jest bez wątpienia najskuteczniejszą metodą usuwania nadmiernego owłosienia. W Gabinecie Kosmetologii Estetycznej Luxis pracujemy na laserze diodowym XLase Plus włoskiej firmy Biotec dzięki czemu przy zastosowaniu najnowocześniejszej  technologii, nasz zabieg jest szybki i bezbolesny i co najważniejsze skuteczny.

Depilacja laserowa Gdynia

Laserowe usuwanie zbędnego owłosienia, Fotokorekta, Mikrozmiany naczyniowe

Na czym polega zabieg Enermologii FusioMed RF z VACUM? Endermologia FusioMed z RF VACUM to zabieg łączy technologię fali radiowej w zależności od wskazań zabiegowych monopolarnej, bipolarnej lub tripolarnej z mobilizacją tkanki i sukcją ( pulsacyjny vacum) w celu ujędrnienia skóry i dokonaniu drenażu limfatycznego. W zabiegu wykorzystujemy falę radiową do jednoczesnego podgrzewania głębokich i powierzchownych warstw skóry. Miejscowe podgrzanie wzmocnione przez efekt próżniowy, powoduje natychmiastowy skurcz włókien kolagenowych i w tym samym czasie poprawia metabolizm fibroblastów i komórek tłuszczowych przyspieszając produkcję nowego kolagenu i włókien elastyny, oraz powodując redukcję warstwy tłuszczu. Jakich efektów mogę się spodziewać po zabiegu? Po pierwsze zabieg daje mocny efekt odmłodzenia skóry. Uzyskujemy to dzięki ujędrnieniu i poprawie elastyczności skóry szyi, dekoltu i ramion, wygładzenie zmarszczek i złagodzenie konturu oczu i ust oraz spłycenie rozstępów i blizn. Kolejnym efektem i chyba najważniejszym, to odchudzenie (redukcja tkanki tłuszczowej). Zabieg endermologii brzucha, pośladków czy ud, znacząco redukuje zarówno tkankę tłuszczową jak i cellulit oraz modeluje naszą sylwetkę. Po trzecie zabieg daje na efekt oczyszczenia, dzięki stymulacji krążenia krwi i limfy, drenażu płynów ustrojowych i przyspieszenia detoksykacji organizmu. Ostatnim widocznym skutkiem to efekt terapeutyczny, czyli łagodzenie dolegliwości bólowych mięśni i obrzęków.

Endermologia FusioMed z RF

Drenaż limfatyczny, redukcja cellulitu

FUSIOMED Kriolipoliza medyczna to nowoczesna i bardzo skuteczna technologia, wykorzystująca niską temperaturę do likwidacji miejscowej otyłości i modelowanie sylwetki. Jest to niechirurgiczna alternatywa dla liposukcji. Zabieg ten polega na aplikacji specjalnej głowicy, niezwykle zaawansowanej technologicznie, na obszar ciała poddawany zabiegowi. Dzięki emisji intensywnego zimna ( -10 stopni Celsjusza), organizm wykazuje reakcje zapalną. Dochodzi do apoptozy – zaprogramowanej śmierci komórek tłuszczowych, co pozwala na naturalne pozbywanie się ich z organizmu, a ostateczne efekty widoczne są po upływie 30 – 90 dni. W czasie jednej wizyty usuwamy ok. 30% komórek tłuszczowych, znajdujących się w obszarze zabiegowym.

Fusiomed – Kriolipoliza

Redukcja tkanki tłuszczowej, modelowanie ciała

FusioMed Sonotermolipoliza należy do metod, które koncentrują się na jednoczesnej redukcja, inaczej lipoliza tkanki tłuszczowej i zaawansowanego oraz trudnego do leczenia i usuwanie cellulitu zwłaszcza uda. Terapia łączy w sobie emisję ultradźwięków oraz fali radiowej. Ultradźwięki wytwarzają mikro drgania, które powodują rozpad komórek tłuszczowych i efekt  lipolityczny oraz zmniejszenie cellulitu. Monopolarna fala radiowa oddziałuje na głębsze partie skóry i powodując stymulacje kolagenu i wzrost napięcia skóry, ale jednocześnie dochodząc do podskórnej tkanki tłuszczowej daje efekt lipolityczny. Skutkuje to wyszczupleniem jak również wymodelowaniem sylwetki. Pozwalają również zwalczać cellulit umiejscowiony w głębszych obszarach skóry. Nowoczesne końcówki głowicy kierują energię precyzyjnie na żądaną głębokość dając zdecydowanie lepsze efekty.

Fusiomed – Sonotermolipoliza

Redukcja tkanki tłuszczowej, ujędrnienie, cellulit, modelowanie sylwetki

Gen Factor to nowatorski preparat, wykorzystywany w medycynie i kosmetologii komórkowej do całościowej odbudowy i regeneracji skóry. Głównym zadaniem Gen Factora 03 jest pobudzanie wzrostu komórek i tkanek. Dzieje się tak dzięki pobudzaniu do tworzenia się DNA. Nasza skóra zaczyna wykształcać nie tylko nowe włókna kolagenowe, ale też całą macierz tkankową, łącznie z gaszeniem wszelkich stanów zapalnych. Gen Factor idealnie sprawdzi się w każdym wypadku, kiedy potrzebna jest szybka odbudowa skóry. Preparat posiada udokumentowane działanie: przeciwstarzeniowe, przeciwtrądzikowe, w przypadku leczenia trudno gojących się ran np. oparzeń czy owrzodzeń, w przypadku blizn potrądzikowych, pooparzeniowych a także ubytków w tkankach czy rozstępów

Gen Factor – ciało

Działanie przeciwstarzeniowe, redukcja blizn po trądzikowych, trudno gojące się rany pooparzeniowe, likwidacja ubytków w tkankach czy rozstępach

Na czym polega  zabieg karboksyterapia usuwanie rozstępów? Karboksyterapia ciała to zabieg polegający na śródskórnym podaniu dwutlenku węgla. DUAL MC2 to najwyższej jakości urządzenie medyczne do zabiegu Karboksyterapii. Dwutlenek węgla to bezwonny, bezbarwny jak również niepalny gaz- w medycynie wykorzystywany od kilkudziesięciu lat. W latach 30-tych francuscy kardiolodzy z uzdrowiska Royat zastosowali go przede wszystkim u pacjentów z niewydolnością żylną (poddając kąpielom w wodzie nasyconej CO2). W latach dziewięćdziesiątych dwutlenek węgla zaczęto podawać śródskórnie lecząc zmiany troficzne skóry w przebiegu miażdżycy i cukrzycy. Okazało się, że gaz wprowadzany pod skórę poprawia również jej stan jak i wygląd. Karboksyterapia nabrała nowego znaczenia CO2, które zaczęto wykorzystywać w szeroko pojętej medycynie estetycznej i kosmetologii do walki miedzy innymi z: • cellulitem, • nadmiarem tkanki tłuszczowej, • rozstępami, • łuszczycą, • wypadaniem włosów, • wiotkością i starzeniem skóry. Dodatkowo zabiegi karboksyterapii to również wielka nadzieja kobiet jak i mężczyzn na pozbycie się zmarszczek. Podany w odpowiednich dawkach w skórę głowy ma za zadanie opóźnić proces i poprawić kondycję skóry, wzmocnić włosy jak również spowodować wzrost nowych włosów.

Karboksyterapia – ciało

Likwidacja blizn, rozstępów , cellulitu, miejscowej tkanki tłuszczowej przy użyciu CO2

Mezoterapia igłowa ciała to zabieg polegający na podawaniu małych ilości substancji punkt po punkcie na określonym obszarze ciała za pomocą iniekcji. Mezoterapia ma wielostronne działanie. Preparat leczniczy podawany jest dokładnie tam gdzie powinien się znaleźć i dotyczy to zarówno okolicy ciała jak i głębokości podania. Gęste nakłuwanie skóry cienkimi igłami ma samo w sobie działanie stymulujące na produkcję fibroblastów. Preparaty do zabiegów mezoterapii igłowej ciała zawierają w swoim składzie głównie kwas hialuronowy i inne indywidualnie dobrane składniki takie jak witaminy A, C, E czy w substancje czynne pochodzące np. z alg i zielonej herbaty. Kwas hialuronowy będący głównym składnikiem koktajli stosowanych do mezoterapii jest również związkiem naturalnie występującym w naszej skórze. Kwas hialuronowy działa jak gąbka wiążąc w skórze wodę. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego jest w stanie związać ok. 250 cząsteczek wody. Dodatkowo dostarczane do skóry przy pomocy mezoterapii witaminy wykazują 100%  swojej przewidzianej aktywności. Dzięki bezpośredniej drodze podania witaminy nie utleniają się i są w ilości wystarczającej do spowodowania zakładanych procesów takich jak zwiększenie produkcji kolagenu czy hamowanie reakcji wolnorodnikowych

Mezoterapia igłowa – ciało

Odmładzanie i poprawa wyglądu skóry, redukcja zmarszczek i przebarwień

Czym jest radiofrekwencja mikroigłowa ciała? Radiofrekwencja mikroigłowa pośladki uda brzuch (FRAKCYJNA Z VACUM) należy do najsilniej i najgłębiej działającej technologii RF. Jest to metoda o udowodnionych klinicznie rezultatach. Zabieg polega na synergii działań mikronakłuwania (nawet do 3,5 mm w głąb skóry) oraz fali radiowej, a tym samym wytworzeniu energii cieplnej w głębokich warstwach skóry. Dzięki generowaniu fali RF inicjujemy strukturalną przemianę kolagenu wewnątrz głęboko położonych warstw skóry powodując jego natychmiastowe obkurczenie oraz stymulację produkcji nowych włókien kolagenowych. Skutkuje to: zagęszczeniem skóry,   poprawą jej struktury oraz zmniejszeniem wiotkości, redukcją rozstępów oraz blizn. To co najistotniejsze to fakt że po zabiegu widoczny jest efekt natychmiastowego wygładzenia. Radiofrekwencja mikroigłowa pozwala uzyskać widoczne efekty przy jednoczesnej stosunkowo niewielkiej inwazyjności. Dzięki dokładnej regulacji nie tylko głębokości, ale również czasu oraz intensywności nagrzewania tkanek, zabieg jest wyjątkowo bezpieczny, ale dający spektakularne rezultaty. Istotne jest również to, że podczas zabiegu każda warstwa skóry jest nagrzewana równomiernie. To odróżnia tę technologie od nieco mniej precyzyjnej w tym przypadku technologii laserowej. Wyjątkową zaletą RF mikroigłowego w platformie FusioMed jest zastosowanie VACUUM oraz tytanowych igieł. Daje to możliwość bezpiecznego i precyzyjnego wykonywania zabiegów. Zabieg można wykonywać cały sezon. W zależności od indywidualnych uwarunkowań pacjent może zaobserwować delikatny obrzęk i zaróżowienie skóry. Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej może wymagać 1-3 dni okresu rekonwalescencji. Przed każdym zabiegiem następuje dokładna konsultacja z naszym Zespołem. Zapoznaj się z naszymi konkurencyjnymi cenami i sprawdź dostępne terminy zabiegów.[

Radiofrekwencja mikroigłowa – ciało

Likwidacja blizn potrądzikowych i rozstępów

Zapraszamy

Kosmetologia pielęgnacyjna

Oczyszczanie wodorowe AQUASURE H2  to wieloetapowy zabieg umożliwiający wykonanie kompleksowej pielęgnacji skóry – poczynając od jej dogłębnego oczyszczania, poprzez neutralizację wolnych rodników i złuszczanie martwego naskórka, aż po dotlenienie i odżywienie skóry oraz efekt rewitalizacji skóry. W tym celu konieczne jest wykonanie kilku zaawansowanych technologicznie procedur: hydrabrazji, infuzji, ultradźwięków i fali radiowej

Aquasure H2

Oczyszczanie wodorowe

Światłoterapia Technologia LED to doskonały zabieg uzupełniający na usuwanie zmarszczek. Polega na oddziaływaniu na tkanki światłem niespójnym o określonej długości fali, które przenika do wnętrza skóry. Stopień penetracji jest zależny od długości fali zastosowanego światła. Światło oddziałuje na błony komórkowe oraz  komórkowe centra energetyczne – mitochondria, wspomagając i zwiększając syntezę ATP. Dzięki temu zwiększa się wydolność komórek i ich zdolność regeneracji. Dlatego też światłoterapia z wykorzystaniem Led będzie poprawiała skuteczność zabiegów oraz przyspieszała proces regeneracji skóry.

Maska LED

Zabieg przeciwstarzeniowy i przeciwzmarszczkowy

W naszym gabinecie możecie skorzystać z peeling medyczny, czyli profesjonalnych zabiegów marki Mediderma. Mediderma, jako jedna z pierwszych firm, wprowadziła na rynek dermokosmetyki z kwasami oraz przełomowymi dla kosmetologii liposomami, które pozwalają składnikom aktywnym docierać do najgłębszych warstw skóry. Jest również liderem zastosowania czynników wzrostu, peptydów mimetycznych i komórek macierzystych. Polecamy zarówno zabiegi bankietowe, regenerujące jak i peelingi chemiczne. Peelingi te z uwagi na swoje intensywne działanie mogą być  wykonywane tylko przez wykwalifikowany personel. Terapia dobierana jest zawsze indywidualnie w zależności od fototypu pacjenta oraz zdiagnozowanych problemów skórnych. Peelingi chemiczne są świetną kuracją przyspieszającą odnowę komórkową warstw skóry w celu redukcji przebarwień oraz wyrównania jej kolorytu . Peelingi stymulują skórę do produkcji kolagenu i elastyny, w efekcie czego następuje wygładzenie skóry, zmniejsza się łojotok, wyrównuje się koloryt, zwiększa napięcie, poprawia owal skóry. Peelingi chemiczne to najpopularniejsze, mało inwazyjne zabiegi, które mogą być stosowane samodzielnie, wspomagająco, lub przygotowująco do innych zabiegów.

Mediderma

Zabiegi bankietowe, regenerujące jak i peelingi medyczne

Zapraszamy

Podologia

Metoda Kostka Arkady jest nowoczesną alternatywą korekty wrastających i rolujących się paznokci. Polega na umieszczeniu palca z problematycznym paznokciem w specjalnym urządzeniu do korekty kształtu paznokcia. Terapia z jej użyciem pozwala na uporanie się z deformacją paznokcia i przywraca mu prawidłowy tor wzrostu. Minimalizuje również ryzyko nawrotu schorzenia. Co to jest Kostka Arkady? Twórcą Kostki Arkady jest Polak – Adrian Arkada, który od 2007 r. z sukcesami bada i rozwiązuje problem wrastających paznokci. Stąd też nazwa tej metody leczenia. Przy pomocy specjalnych łopatek i haków, tzw. kostki, nasz podolog usztywnia palec i ustawia paznokieć w odpowiedniej pozycji. Następnie utwierdza go za pomocą akrylu, tworzywa z żywicy akrylowej i aktywnego srebra.

Kostka Arkady

Korekta wrastających paznokci

Dlaczego laser skutecznie pomaga wyleczyć grzybice paznokci? Terapia laserem Nd:Yag XLASE PLUS to zaawansowany zabieg laserowego usuwania grzybicy paznokci, który pozwala na całkowite wyleczenie zajętych chorobowo miejsc. Długi impuls lasera Nd: YAG znacząco wpływa na zmniejszenie zjawiska grzybicy paznokci oraz poprawia wygląd paznokci. Nd:Yag X Lase Plus niszczy pod wpływem wysokiej temperatury strzępki grzybni, które są główną przyczyną rozwoju grzybicy. Pożądana średnia temperatura tkanki paznokcia z grzybicą napromieniowanej laserem wynosi około 43-51°C, przy czasie zabiegu co najmniej 2-3 minuty. Takie parametry zapewniają odpowiednią dawkę terapeutyczną. Tolerancja dla wyższych temperatur jest możliwa po uprzednim użyciu kremu znieczulającego lub przy zwiększonym przepływie krwi. Odpowiednia energia laserowa może zniwelować nawet do 80-99% drobnoustrojów obecnych w zakażonym paznokciu, uszkadzając ich zdolność do reagowania lub przetrwania. Dzięki temu płytka paznokciowa odrasta zdrowa i silna. Zabieg jest krótki i bezbolesny, pacjenci odczuwają jedynie ciepło na powierzchni poddanej zabiegowi. Infekcja usuwana jest bez ryzyka uszkodzenia paznokcia i skóry palca.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=".vc_custom_1500275607609{padding-bottom: 71px !important;}"][vc_column width="1/2" css=".vc_custom_1500014348391{padding-right: 15px !important;padding-left: 15px !important;}"][vc_column_text]Efekty zabiegu: Skuteczne i trwałe pozbycie się problemu grzybicy Zabicie grzybów bytujących na paznokciu Odnowa paznokcia Odnowa struktury, koloru i kształtu paznokcia W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów zalecamy wykonanie serii 4 zabiegów co 7 dni. Po zabiegu nie należy korzystać z sauny, gorących kąpieli oraz słońca. Przez dobę po zabiegu należy stosować preparaty natłuszczające skórę

Laserowe leczenie grzybicy paznokci

Leczenie grzybicy paznokci

W naszym gabinecie możecie kompleksowo zadbać o stopy zarówno dorosłych jak i dzieci. Po za zabiegami podologicznym oferujemy również wkładki ortopedyczne dobierane indywidualnie przez naszą Podolog. WKŁADKI ORTOPEDYCZNE VASYLI MEDICAL Produkty Vasyli Medical zrewolucjonizowały świat ortez medycznych rozpoczynając produkcję  dynamicznych wkładek ortopedycznych, indywidualnie modelowanych termicznie. Badania wskazują, że min. 75% populacji doświadcza problemów ze stopami (kończyną dolną) w ciągu swojego życia. Niezależnie czy jest to ostroga piętowa, płaskostopie czy koślawość, problemy te są częste dla wszystkich pacjentów rozpoczynając od dzieci a kończąc na osobach w podeszłym wieku. Wkładki ortopedyczne Vasyli Medical mają za zadanie przywrócić naturalną oś kończyny dolnej i złagodzić dzięki temu problemy związane ze stopami. Wkładki ortopedyczne Vasyli Medical zostały specjalnie zaprojektowane do wspierania naturalnej funkcji stopy i komfortu użytkowania w zależności od szerokiej gamy potrzeb do ich zastosowania. Produkty Vasyli Medical przeznaczone są również dla osób, które profilaktycznie chcą zapobiegać schorzeniom stóp poprawiając swój komfort poruszania się i zapobiegając przyszłym konsekwencjom przeciążeń i deformacji oraz dla osób, które chcą złagodzić dolegliwości związane z następującymi schorzeniami: płaskostopie, zapalenie rozcięgna podeszwowego (ostroga piętowa), zapalenie ścięgna Achillesa, metatarsalgia, paluch koślawy (hallux valgus), ból w przednim przedziale kolana (PFPS), zespól bólowy lędźwiowo –krzyżowy (LBP), bóle piszczeli (zespól Shin Splints), syndrom pasma biodrowo-piszczelowego (ITBS) i inne

Wkładki ortopedyczne

Indywidualne dobieranie wkładek

Wrastające paznokcie (inaczej onychokryptoza lub unguius incarnatus) jest jedną z najczęstszych jednostek chorobowych dotykających paznokci u stóp. Schorzenie to charakteryzuje się wrastaniem płytki paznokcia w skórę wału okołopaznokciowego. Często współistnieje ze stanem zapalnym i infekcją bakteryjną. Schorzenie to najczęściej dotyka osoby do 29. roku życia z wyraźną przewagą mężczyzn (stosunek mężczyzn do kobiet wynosi w przybliżeniu 2:1). Nieleczony wrastające paznokcie powodują dyskomfort i znaczny ból oraz utrudnia codzienne funkcjonowanie. Jak zatem leczyć tę dolegliwość? Terapia ortonyksja polega na doborze odpowiedniej metody korekcji wrastających paznokci do danego przypadku. W naszym gabinecie oferujemy różne rodzaje terapii, dobierane indywidualnie w zależności od rodzaju problemu.

Wrastające paznokcie klamry

Fraser’a, Tytanowa, UniBrase, Bs Spange

Podolog to specjalista w dziedzinie medycyny, który zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób stopy i stawu skokowo-goleniowego. W naszym gabinecie oferujemy kompleksowe zabiegi podologiczne: Pedicure podologiczny: (Zabieg składa się z następujących etapów: obcięcie i oszlifowanie paznokci, usunięcie hiperkeratoz takich jak: odciski, modzele, nagniotki, opracowanie zrogowaciałych pięt, oczyszczenie wałów paznokciowych, nałożenie odpowiedniego preparatu, klasyczne malowanie) Pielęgnacja pękających pięt Oczyszczanie paznokci zmienionych chorobowo Leczenie grzybicy paznokci Terapia ortonyksji - Korekcja wrastających paznokci (klamra, kostka Arkady) Podcięcie paznokcia zmienionego chorobowo Pielęgnacja paznokci krogulczych, przyrosłych Rekonstrukcja płytki paznokciowej Leczenie brodawek wirusowych Konsultacje w zakresie pielęgnacji domowej Dobór odpowiednich wkładek ortopedycznych

Zabiegi podologiczne

Leczenie chorób stopy i stawu skokowo-goleniowego

Zapraszamy

Trychologia

Karboksyterapia skóry głowy to zabieg polegający na śródskórnym podaniu dwutlenku węgla. DUAL MC2 to najwyższej jakości urządzenie medyczne do zabiegu Karboksyterapii. Dwutlenek węgla to bezwonny, bezbarwny, niepalny gaz- w medycynie wykorzystywany od kilkudziesięciu lat. W latach 30-tych francuscy kardiolodzy z uzdrowiska Royat zastosowali go u pacjentów z niewydolnością żylną (poddając kąpielom w wodzie nasyconej CO2). W latach dziewięćdziesiątych dwutlenek węgla zaczęto podawać śródskórnie lecząc zmiany troficzne skóry w przebiegu miażdżycy i cukrzycy. Okazało się, że gaz wprowadzany pod skórę poprawia również jej stan jak i wygląd. Karboksyterapia nabrała nowego znaczenia CO2 zaczęto wykorzystywać  w szeroko pojętej medycynie estetycznej i kosmetologii do walki miedzy innymi z: wypadaniem włosów łuszczycą  Dodatkowo zabiegi karboksyterapii to również wielka nadzieja kobiet jak i mężczyzn na pozbycie się zmarszczek. Podany w odpowiednich dawkach w skórę twarzy ma za zadanie opóźnić proces starzenia się i poprawić kondycję skóry.

Karboksyterapia skóry głowy

Wypadanie włosów, łysienie androgenowe i hormonalne

Mezoterapia igłowa skóry głowy to zabieg polegający na podawaniu małych ilości substancji punkt po punkcie na określonym obszarze ciała za pomocą iniekcji. Mezoterapia ma wielostronne działanie. Preparat leczniczy podawany jest dokładnie tam gdzie powinien się znaleźć (dotyczy to zarówno okolicy ciała jak i głębokości podania). Gęste nakłuwanie skóry cienkimi igłami ma samo w sobie działanie stymulujące na produkcję fibroblastów. Preparaty do zabiegów mezoterapii skóry głowy skłądają się  z kwasu hialuronowego witamin i aminokwasów oraz mikroskładników. Łysienie androgenowe

Mezoterapia igłowa skóry głowy

Leczenie nadmiernego wypadania włosów

Radiofrekwencja mikroigłowa skóry głowy (FRAKCYJNA Z VACUM) należy do najsilniej i najgłębiej działającej technologii RadioFrekwencji. Jest to metoda o udowodnionych klinicznie rezultatach przeciw wypadanie włosów. Zabieg polega na synergii działań mikronakłuwania (nawet do 3,5 mm w głąb skóry) oraz fali radiowej, a tym samym wytworzeniu energii cieplnej w głębokich warstwach skóry. Dzięki generowaniu fali RF inicjujemy strukturalną przemianę kolagenu wewnątrz głęboko położonych warstw skóry powodując jego natychmiastowe obkurczenie oraz stymulację produkcji nowych włókien kolagenowych. Skutkuje to zagęszczeniem skóry,  poprawą jej struktury oraz zmniejszeniem wiotkości. Po zabiegu widoczny jest efekt natychmiastowego wygładzenia. Radiofrekwencja igłowa pozwala uzyskać widoczne efekty przy jednoczesnej stosunkowo niewielkiej inwazyjności. Dzięki dokładnej regulacji nie tylko głębokości, ale również czasu oraz intensywności nagrzewania tkanek, zabieg jest wyjątkowo bezpieczny, ale dający spektakularne rezultaty. Istotne jest również to, że podczas zabiegu każda warstwa skóry jest nagrzewana równomiernie. To odróżnia tę technologie od nieco mniej precyzyjnej w tym przypadku technologii laserowej. Wyjątkową zaletą RF mikroigłowego w platformie Fusiomed jest zastosowanie vacuum oraz tytanowych igieł. Daje to możliwość bezpiecznego i precyzyjnego wykonywania zabiegów. Zabieg można wykonywać cały sezon. W zależności od indywidualnych uwarunkowań pacjent może zaobserwować delikatny obrzęk i zaróżowienie skóry. Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej skóry głowy może wymagać 1-3 dni okresu rekonwalescencji.

Radiofrekwencja mikroigłowa skóry głowy

Wzmacnianie włosów, leczenie skóry głowy

Zapraszamy

Medycyna estetyczna

Toksyna botulinowa (potocznie określana mianem BOTOX) jest produktem leczniczym powszechnie wykorzystywanym zarówno w likwidacji zmarszczek mimicznych, usuwanie zmarszczek poziomych czoła, usuwanie lwia zmarszczka, usuwanie kurze łapki, leczeniu nadmiernej potliwości, zwalczaniu bruksizmu jak również uwolnieniu pacjenta od przewlekłych migren.

Botox

Likwidacja zmarszczek na czole, redukcja kurzych łapek, wygładzanie lwiej zmarszczki

Powiększanie ust – zabieg polegający na iniekcji kwasu hialuronowego. Dzięki temu zabiegowi możemy dokonać korekty konturu, podniesienie kącików ust, zwiększenie objętości wargi górnej i dolnej, a także poprawić ich symetryczność oraz wielkość. Efektem zabiegu są pełne, jędrne i kształtne usta. Zabieg wypełnienia kwasem hialuronowym jest bezpieczny, mało inwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Od razu po zabiegu może wrócić do normalnej aktywności.  Efekty zabiegu widoczne są od razu, ale końcowy efekt jest widoczny po 2 tygodniach od zabiegu, gdy żel zwiąże wodę i ułoży się w tkankach. W tym okresie należy wypijać więcej płynów niż zwykle oraz unikać sauny i solarium.

Powiększanie ust

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

PROFHILO® to ultranowoczesny instrument na odmładzanie skóry. Składa się ze Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych HA o najwyższym z dostępnych na świecie stężeniu aż 64mg; L-HA, których działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej, regeneracyjnej skóry, oraz H-HA, które są głównym komponentem rusztowania skóry i gęstości ECM matrixu (extracellular matrix). Dzięki tym cząsteczkom uzyskujemy efekt wypełniający i plastyczny efekt modelujący. Bioremodeling PROFHILO® to innowacyjny koncept zabiegów odmładzających, który neutralizuje wiotkość skóry. PROFHILO® to nowa skuteczna metoda wygładzanie zmarszczek.

Profhilo

Przywrócenie profilu twarzy, lifting skóry

W ostatnim czasie wypełnianie kwasem hialuronowym stało się bardzo popularne. Kwas hialuronowy to substancja, która naturalnie występuje w naszym organizmie, ale wraz z upływem czasu ubywa jej w naszym ciele. Kwas hialuronowy to glukozaminoglikan, który odpowiada za właściwe nawilżenie skóry – wiąże w skórze wodę. Zabiegi kwasem hialuronowym przywracają skórze jędrność, sprężystość, nawilżają ją i wyraźnie spłycają zmarszczki. W medycynie estetycznej stosuje się 2 główne rodzaje kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy nieusieciowany stosowany jest w celu nawilżenia skóry.  W tkance utrzymuje się od kilku dni do około miesiąca. Podaje się go w głąb skóry cienką i krótką igłą w formie punktowych nakłuć. Wcześniej nakłada się na skórę krem znieczulający. Kwas hialuronowy usieciowany jest  typowym wypełniaczem. Czas z jakim utrzymuje się w tkance  zależy od stopnia jego usieciowania, miejsca podawania oraz indywidualnych cech pacjenta. Im kwas hialuronowy jest bardziej usieciowany, tym dłużej zachowuje się w tkance. Kwas hialuronowy można podać praktycznie w każdy obszar ciała. Najczęściej zabiegi dotyczą twarzy, a w szczególności powiększania ust, modelowania policzków i likwidacji bruzd nosowo-wargowych. Efekty zabiegu wypełnianie kwasem hialuronowym utrzymują się średnio od 6-18 miesięcy.

Wypełnianie kwasem hialuronowym

Wolumetria, wypełnianie zmarszczek, likwidacja bruzdy nosowo-wargowe

Zapraszamy

Makijaż permanentny

Zabieg makijaż permanentny polega na wprowadzeniu w warstwę naskórka nietoksycznych naturalnych barwników, które pozostają w przestrzeniach międzykomórkowych 2-4 lat. Z czasem barwnik równomiernie jaśnieje a w efekcie zanika. Przed zabiegiem wybrany obszar jest znieczulany oraz ustalany jest zarys makijażu oraz dobierany jest kolor pigmentów. Następnie skóra jest jeszcze raz znieczulania po czym lingeristka przystępuje do zabiegu. Zabieg trwa około 2h. Podczas zabiegu występuje pewien dyskomfort związany z uszkodzeniem naskórka i wprowadzaniem barwnika. Pigmenty wprowadzane są sterylnym i wysokiej klasy sprzętem do makijażu permanentnego. Gwarantuje to najwyższe bezpieczeństwo zabiegu, odpowiednią absorpcje barwnika w skórę oraz naturalny efekt.

Makijaż permanentny

Trwały makijaż ust, brwi, oczu