FUSIOMED Kriolipoliza medyczna to nowoczesna i bardzo skuteczna technologia, wykorzystująca niską temperaturę do likwidacji miejscowej otyłości i modelowanie sylwetki. Jest to niechirurgiczna alternatywa dla liposukcji. Zabieg ten polega na aplikacji specjalnej głowicy, niezwykle zaawansowanej technologicznie, na obszar ciała poddawany zabiegowi. Dzięki emisji intensywnego zimna ( -10 stopni Celsjusza), organizm wykazuje reakcje zapalną. Dochodzi do apoptozy – zaprogramowanej śmierci komórek tłuszczowych, co pozwala na naturalne pozbywanie się ich z organizmu, a ostateczne efekty widoczne są po upływie 30 – 90 dni. W czasie jednej wizyty usuwamy ok. 30% komórek tłuszczowych, znajdujących się w obszarze zabiegowym.
Fusiomed – Kriolipoliza

FusioMed Kriolipoliza medyczna to nowoczesna jak również bardzo skuteczna technologia, wykorzystująca niską temperaturę do likwidacji miejscowej otyłości i modelowanie sylwetki. Należy pamiętać, że jest to niechirurgiczna alternatywa dla liposukcji. Zabieg ten polega na aplikacji specjalnej głowicy, niezwykle zaawansowanej technologicznie, na obszar ciała poddawany zabiegowi. Dzięki emisji intensywnego zimna ( -10 stopni Celsjusza), organizm wykazuje reakcje zapalną w skutek czego dochodzi do apoptozy – zaprogramowanej śmierci komórek tłuszczowych, dzięki czemu pozwala to na naturalne pozbywanie się ich z organizmu. Ostateczne efekty widoczne są po upływie 30 – 90 dni. Oznacza to że w czasie jednej wizyty usuwamy około 30% komórek tłuszczowych, znajdujących się w obszarze zabiegowym.

Terapia FusioMed Kriolipoliza może być wykonana w serii 2-4 zabiegów w miesięcznym odstępie w tym samym obszarze zabiegowym, natomiast zabieg w innych częściach ciała, objętych miejscową otyłością można wykonać po 2 tygodniach. Należy pamiętać, że bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do swoich normalnych czynności. Ze względu na obciążenie wątroby, przez kilka dni po wykonaniu zabiegu wskazane jest zachowanie lekkostrawnej diety i wstrzymanie się od picia alkoholu.

Dla Państwa bezpieczeństwa sprzęt, który używamy w naszym Gabinecie wyposażony został w specjalny izolator chroniący naskórek i skórę przez zamrożeniem. Sprawia to, że zabieg Fusiomed Kriolipoliza modelowanie sylwetki i redukcja tkanki tłuszczowej jest bezpieczny.

Wskazania do zabiegu Fusiomed Kriolipoliza:

 • Usuniecie miejscowych depozytów tłuszczu zlokalizowanych zarówno w talii, biodrach, udach, brzuchu, jak i na plecach.

Przeciwwskazania do kriolipolizy:

 • ciąża,
 • karmienie piersią,
 • krioglobulinemia,
 • napadowa hemoglobulinuria z zimna,
 • choroba Rynauda,
 • nowotwory,
 • choroby skóry (grzybicze, wirusowe, zakaźne),
 • zapalenie jak również infekcje wątroby,
 • pokrzywka na zimno,
 • stany zapalne, rany skóry,
 • zaburzenia krążenia,
 • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych,
 • cukrzyca.

FusioMed Kriolipoliza – CIEKAWOSTKA

Kriolipoliza narodziła się pięć lat temu w Stanach Zjednoczonych. To dzieło dwóch lekarzy ze szpitala z Massachusetts: Dr med. Dieter Manstein oraz dr med. R. Rox Anderson, którzy udowodnili, że podskórne komórki tłuszczowe są bardziej wrażliwe na działanie zimna niż otaczające je tkanki. Umierają już w temperaturze 3 st. C. Lekarze wykazali, że kontrolowane, miejscowe chłodzenie tkanek przede wszystkim powoduje ubytek komórek tłuszczowych i utratę podskórnego tłuszczu. Dzisiaj z powodzeniem wyokrzystujemy do tego zabiegu urzadzenia medycznego FusioMed Kriolipoliza.

Kosmetologia Gdynia, Medycyna Estetyczna, Makijaż Permanentny, Biostymulatory, XLASE PLUS, FusioMed, Mezoterapia mikroigłowa, Dermapen, Kosmetolog Gdynia

Serdecznie

Zapraszamy

W celu rezerwacji wizyty prosimy o kontakt

Zadzwoń: 533 90 90 55
lub umów wizytę online.

 

Możesz także wypełnić formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą!

Umów wizytę