Radiofrekwencja mikroigłowa - idealny zabieg na lifting twarzy? Radiofrekwencja mikroigłowa (FRAKCYJNA Z VACUUM) należy do najsilniej i najgłębiej działającej technologii RF, która jest potwierdzoną metodą na lifting twarzy. Zabieg polega na synergii działań mikronakłuwania (nawet do 3,5 mm w głąb skóry) oraz fali radiowej, a tym samym wytworzeniu energii cieplnej w głębokich warstwach skóry. Dzięki generowaniu fali RF inicjujemy strukturalną przemianę kolagenu wewnątrz głęboko położonych warstw skóry powodując zarówno jego natychmiastowe obkurczenie jak również stymulację produkcji nowych włókien kolagenowych. Przede wszystkim skutkuje to: zagęszczeniem skóry, poprawą jej struktury oraz zmniejszeniem wiotkości, redukcją rozstępów oraz blizn. To co najistotniejsze to fakt że po zabiegu widoczny jest efekt natychmiastowego wygładzenia. Radiofrekwencja mikroigłowa pozwala uzyskać widoczne efekty przy jednoczesnej stosunkowo niewielkiej inwazyjności. Dzięki dokładnej regulacji nie tylko głębokości, ale również czasu oraz intensywności nagrzewania tkanek, zabieg jest wyjątkowo bezpieczny, ale dający spektakularne rezultaty. Istotne jest również to, że podczas zabiegu każda warstwa skóry jest nagrzewana równomiernie. To odróżnia tę technologie od nieco mniej precyzyjnej w tym przypadku technologii laserowej. Wyjątkową zaletą RF mikroigłowego w platformie FusioMed jest zastosowanie VACUUM oraz tytanowych igieł. Daje to możliwość bezpiecznego i precyzyjnego wykonywania zabiegów. Zabieg można wykonywać cały sezon. W zależności od indywidualnych uwarunkowań pacjent może też zaobserwować delikatny obrzęk i zaróżowienie skóry. Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej może wymagać 1-3 dni okresu rekonwalescencji. Przed każdym zabiegiem następuje dokładna konsultacja z naszym Zespołem. Zapoznaj się również z naszymi konkurencyjnymi cenami i sprawdź dostępne terminy zabiegów.
Radiofrekwencja mikroigłowa – twarz

Radiofrekwencja mikroigłowa – idealny zabieg na lifting twarzy?

Radiofrekwencja mikroigłowa (FRAKCYJNA Z VACUUM) należy do najsilniej i najgłębiej działającej technologii RF, która jest potwierdzoną metodą na lifting twarzy.

Zabieg polega na synergii działań mikronakłuwania (nawet do 3,5 mm w głąb skóry) oraz fali radiowej, a tym samym wytworzeniu energii cieplnej w głębokich warstwach skóry. Dzięki generowaniu fali RF inicjujemy strukturalną przemianę kolagenu wewnątrz głęboko położonych warstw skóry powodując zarówno jego natychmiastowe obkurczenie jak również stymulację produkcji nowych włókien kolagenowych. Przede wszystkim skutkuje to:

 • zagęszczeniem skóry,
 • poprawą jej struktury oraz zmniejszeniem wiotkości,
 • redukcją rozstępów oraz blizn.

To co najistotniejsze to fakt że po zabiegu widoczny jest efekt natychmiastowego wygładzenia.

Radiofrekwencja mikroigłowa pozwala uzyskać widoczne efekty przy jednoczesnej stosunkowo niewielkiej inwazyjności. Dzięki dokładnej regulacji nie tylko głębokości, ale również czasu oraz intensywności nagrzewania tkanek, zabieg jest wyjątkowo bezpieczny, ale dający spektakularne rezultaty. Istotne jest również to, że podczas zabiegu każda warstwa skóry jest nagrzewana równomiernie. To odróżnia tę technologie od nieco mniej precyzyjnej w tym przypadku technologii laserowej.

Wyjątkową zaletą RF mikroigłowego w platformie FusioMed jest zastosowanie VACUUM oraz tytanowych igieł. Daje to możliwość bezpiecznego i precyzyjnego wykonywania zabiegów.

Zabieg można wykonywać cały sezon. W zależności od indywidualnych uwarunkowań pacjent może też zaobserwować delikatny obrzęk i zaróżowienie skóry. Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej może wymagać 1-3 dni okresu rekonwalescencji.

Przed każdym zabiegiem następuje dokładna konsultacja z naszym Zespołem. Zapoznaj się również z naszymi konkurencyjnymi cenami i sprawdź dostępne terminy zabiegów.

Wskazania do zabiegu:

 • Lifting twarzy – likwidacja wiotkiej skóry twarzy
 • Rozstępy
 • Redukcja nadpotliwości

Wymagana ilość zabiegów:

Od 2-4 (w zależności od zaawansowania zmian i kondycji skóry) co 4 tygodnie.
Pierwsze efekty widoczne są od razu po zabiegu, ale na całkowity efekt czekamy 3 – 4 m-ce.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • Choroby autoimmunologiczne
 • Zarówno ciąża jak i okres karmienia piersią
 • Czynne infekcje
 • Metalowe implanty i rozrusznik serca
 • Zaburzenia onkologiczne w trakcie leczenia oraz do 5 lat po jego zakończeniu
Kosmetologia Gdynia, Medycyna Estetyczna, Makijaż Permanentny, Biostymulatory, XLASE PLUS, FusioMed, Mezoterapia mikroigłowa, Dermapen, Kosmetolog Gdynia

Serdecznie

Zapraszamy

W celu rezerwacji wizyty prosimy o kontakt

Zadzwoń: 533 90 90 55
lub umów wizytę online.

 

Możesz także wypełnić formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą!

Umów wizytę