Kosmetologia Gdynia Podologia Gdynia

Aleksandra Labudda-Korczak

Magister Kosmetolog

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, magistrem kosmetologii, promotorką zdrowego trybu życia, absolwentką pedagogiki w Związku Nauczycielstwa Polskiego, wieloletnim wykładowcą w Trójmiejskich szkołach kosmetycznych, szkoleniowcem.
Kosmetologia jest moją pasją, regularnie uczestniczę w sympozjach i szkoleniach gdzie pogłębiam swoją wiedzę i podnoszę kwalifikacje zawodowe, aby oferować swoim pacjentom najskuteczniejsze terapie. W swojej pracy wykorzystuje nowoczesne, sprawdzone technologie, atestowane urządzenia medyczne wiodących producentów.
Indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem podchodzę do problemów każdego pacjenta, w taki sposób by zapewnić skuteczną i bezpieczną terapię. Aby świadczyć kompleksowe usługi na najwyższym poziomie, współpracuje również z lekarzem medycyny estetycznej. Wiedza, profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół, wysokiej jakości produkty i sprzęt to gwarancja efektów mojej pracy, jednak to Państwa zadowolenie daje mi największą satysfakcję. Zapraszam Serdecznie.