Dorota

Lingeristka

Każdy Klient to dla mnie osobny przypadek i kolejne wyzwanie, dlatego z niesłabnącym zapałem doskonalę swoje umiejętności, podążając za aktualnymi trendami i nowościami. Posiadam wykształcenie medyczne pielęgniarskie, dlatego też najchętniej sięgam po zabiegi , które wymagają nieco większej ingerencji.
Bardzo istotne jest dla mnie w codziennej pracy restrykcyjne przestrzeganie zasad aseptyki i antyseptyki, by stworzyć moim Klientkom optymalnie bezpieczne warunki podczas przeprowadzanych zabiegów. Kilka lat temu zainteresowałam się tematem makijażu permanentnego, który to w krótkim czasie stał się również moją wielką pasją. Ukończyłam szereg szkoleń, w tym także z najbardziej podziwianymi, zarówno w Polsce jak i na świecie, artystami w tej dziedzinie. W dalszym ciągu regularnie biorę udział w kolejnych szkoleniach, warsztatach i konferencjach branżowych, by bezustannie wzbogacać swój warsztat i dążyć do doskonałości. Staram
się, by moje makijaże permanentne były jak najbardziej naturalne, podkreślające w subtelny sposób urodę moich Klientek lub by tuszowały ewentualne niedoskonałości w sposób niemal niezauważalny. Znajomość wielu różnych technik pracy pozwala mi osiągać efekty, jakich oczekują moje Klientki. W tym roku ukończyłam także szkolenie trenerskie w firmie Goochie Polska, by móc dzielić się swoją wiedzą z tymi, którzy pragną dołączyć do grona pasjonatów w dziedzinie makijażu permanentnego.
Zapraszam na zabiegi do Gabinetu Luxis